Na zwłoki mężczyzny pod wieżą widokową na Wieżycy natrafił we wtorkowy poranek jeden z pracowników punktu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna był rozebrany, a wokół niego porozrzucane dokumenty.
U podnóża szczytu Wieżycy we wtorkowy poranek znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak informuje rzecznik kartuskiej komendy, Jarosława Krefta, denat to 31-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego.
Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin procowali policjanci pod nadzorem prokuratora.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zgonu mogło dojść w wyniku upadku ze znacznej wysokości. Na razie nie ma żadnych wskazań do tego, że ktoś mógł się do tego przyczynić - mówi szef kartuskiej prokuratury, Marek Kopczyński.
Jak dodaje, do wyjaśnienia pozostaje kwestia czy mężczyzna dobrowolnie podjął decyzję o skoku, czy był to nieszczęśliwy wypadek.
Ciało mężczyzny zostało przewiezione do zakładu pogrzebowego. Prokurator prowadzący sprawę podejmie decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok.
Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna był rozebrany, a wokół niego porozrzucane dokumenty.
AL
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Teraz to sie rozbiera i rozrzuca dokumenty a potem sie skacze, dobrze ze z łóżkiem nie skoczył:(