Reklama

Zwłoki 31-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego u podnóża Wieżycy

Na zwłoki mężczyzny pod wieżą widokową na Wieżycy natrafił we wtorkowy poranek jeden z pracowników punktu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna był rozebrany, a wokół niego porozrzucane dokumenty.

U podnóża szczytu Wieżycy we wtorkowy poranek znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak informuje rzecznik kartuskiej komendy, Jarosława Krefta, denat to 31-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin procowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zgonu mogło dojść w wyniku upadku ze znacznej wysokości. Na razie nie ma żadnych wskazań do tego, że ktoś mógł się do tego przyczynić - mówi szef kartuskiej prokuratury, Marek Kopczyński.

Jak dodaje, do wyjaśnienia pozostaje kwestia czy mężczyzna dobrowolnie podjął decyzję o skoku, czy był to nieszczęśliwy wypadek.

Ciało mężczyzny zostało przewiezione do zakładu pogrzebowego. Prokurator prowadzący sprawę podejmie decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna był rozebrany, a wokół niego porozrzucane dokumenty.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    behe2 - niezalogowany 2015-05-12 16:55:31

    Teraz to sie rozbiera i rozrzuca dokumenty a potem sie skacze, dobrze ze z łóżkiem nie skoczył:(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości