Reklama

Zarejestruj paragon i wygraj nagrody!

Ruszyła loteria paragonowa! Do wygrania samochody marki Opel Insignia i Astra, notebooki i iPody. Sprawdź co musisz zrobić, by nagroda trafiła właśnie do Ciebie. Weź udział w losowaniu i zbieraj nagrody! Akcja potrwa do 30 września 2016 roku, a najbliższe losowanie już 16 listopada 2015 roku.

Od pierwszego października 2015 roku możesz wziąć udział w "Narodowej Loterii Paragonowej", której organizatorem jest Ministerstwo Finansów. Głównym założeniem akcji jest pokazanie i uświadomienie Polakom jak ważne są paragony w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Kampania ma również zwiększyć liczbę wydawania i odbierania ich przez podatników.

W loterii paragonowej uczestniczyć może każdy, kto ukończył 18. rok życia. Swój paragon należy zarejestrować na stronie "Narodowej Loterii Paragonowej". Rejestracji i losowaniu podlegają tylko te paragony, które będą wystawione na kwotę minimum 10 zł. Do wygrania cztery samochody marki Opel Insignia i 12 Opli Astra, 72 notebooki i 84 iPody. Najbliższe losowanie już 16 listopada 2015 roku na antenie TVP Regionalna o godzinie 21. Nie zwlekaj i już dzisiaj zarejestruj swój paragon!

Przewidziano również nagrody dla przedsiębiorców. Będą oni mieli możliwość jej zdobycia, jeżeli nagrodę pierwszego stopnia wygra posiadacz, któremu wystawili paragon.

Każdy paragon musi być zgłoszony do loterii w miesiącu zakupu. W losowaniu nie biorą udziału faktury, rachunki i paragony niefiskalne. Pamiętaj jednak, by zachować wszystkie zarejestrowane paragony.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na stronie loterii.

Martyna Cichosz
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości