Dwie osoby ranne – to bilans wypadku, do którego doszło w Dziemianach. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Do wypadku doszło w Dziemianach na drodze wojewódzkiej nr 235. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód marki ford ka, którym kierował 80—letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, wjeżdżając na drogę wojewódzką z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z toyotą aurus. To auto prowadziła 47-letnia mieszkanka Gdańska. Dwie osoby zostały ranne. Przetransportowano je do szpitala – mówi Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy kościerskiej policji.Reklama
Policjanci sprawdzili także trzeźwość kierowców, którzy okazali się trzeźwi. Obecnie wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. 80-letniemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze