Reklama

Wypadek w Dziemianach. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dwie osoby ranne – to bilans wypadku, do którego doszło w Dziemianach. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w Dziemianach na drodze wojewódzkiej nr 235. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód marki ford ka, którym kierował 80—letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, wjeżdżając na drogę wojewódzką z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z toyotą aurus. To auto prowadziła 47-letnia mieszkanka Gdańska. Dwie osoby zostały ranne. Przetransportowano je do szpitala – mówi Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy kościerskiej policji.

Reklama
Piotr Kwidziński Piotr Kwidziński

Policjanci sprawdzili także trzeźwość kierowców, którzy okazali się trzeźwi. Obecnie wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. 80-letniemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/07/2024 08:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości