OSP w Starej Kiszewie dołączyła do akcji pod nazwą "OSP na rzecz środowiska". W ramach tego ogólnopolskiego projektu, za stare lodówki, pralki, suszarki i inne elektrośmieci druhowie otrzymają środki finansowe na zakup nowego sprzętu.
Pozbądź się elektrycznych śmieci i wesprzyj strażaków z OSP Stara Kiszewa. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny będzie można złożyć w dniach od 26 kwietnia do 10 maja za budynkiem remizy. Pomóż druhom, sobie i planecie!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze