Reklama

Kościerzyna. Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone

Kościerscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalny punkt gier zręcznościowych. W jednym z lokali na terenie powiatu kościerskiego funkcjonariusze zabezpieczyli dziesięć bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów o wartości 120 tys. złotych. Właścicielom lokali grozi teraz wysoka kara grzywny oraz kara pozbawienia wolności do trzech lat.

W środę kryminalni z kościerskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.

- W ramach tych działań funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie powiatu kościerskiego zabezpieczyli dziesięć urządzeń, które nastawione były na zarabianie. Maszyny służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych o wartości około 120 tys. złotych zostały zabezpieczone, jako dowody w prowadzonych postępowaniach - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Reklama

Policjanci przypominają, że zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara trzech lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości