Reklama

Chciała uciec za granicę. Wpadła, bo ktoś ją rozpoznał

Policjanci zatrzymali 46-letnią kobietę, która w połowie stycznia przywłaszczyła portfel wraz z zawartością pieniędzy i karty bankomatowej, za pomocą której dokonała płatności. Za to przestępstwo grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. Kobieta trafiła na 3 miesiące do aresztu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie prowadzili czynności w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z zawartością pieniędzy i karty bankomatowej. Właściciel oszacował straty na ponad 7700 zł.

- Do zdarzenia doszło w połowie stycznia 2024 roku na terenie Kościerzyny. Wizerunek kobiety był publikowany w marcu tego roku w mediach. Mundurowi otrzymali bardzo wiele sygnałów na temat tego zdarzenia. Dzięki tym informacjom i pracy kryminalnych policjanci ustalili 46-letnią kobietę. W czwartek policjanci zatrzymali mieszkankę Lęborka podejrzaną o przywłaszczenie mienia i kradzież pieniędzy z konta. Kobieta przyznała się do tego czynu. Dodatkowo policjanci ustalili, że 46-latka w niedzielę chciała uciec za granicę. Sąd zadecydował o 3-miesięcznym areszcie - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji. 

Reklama

Z uwagi za to, że kobieta działała w recydywie, za to przestępstwo grozi jej kara do 15 lat pozbawienia wolności

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości