Reklama

30-latek z Chwaszczyna w szpitalu, 35-latek z Kościerzyny w areszcie - to efekt sobotniej bójki w Gdyni

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Dwaj 30-latkowie zostali zaatakowani nożem przez dwóch mężczyzn. Ciężko ranny został mieszkaniec Chwaszczyna, który nadal przebywa w szpitalu. Napastnicy - 35-latek z Kościerzyny i 22-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, zostali tymczasowo aresztowani.

Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, funkcjonariusze zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali ze szpitala, do którego trafili dwaj zaatakowani 30-latkowie. Policjantom szybko udało się namierzyć sprawców ciężkiego pobicia. Jednego z napastników zatrzymano jeszcze na terenie Gdyni, drugiego już poza jej granicami.

- Mężczyźni usłyszeli zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek sąd zadecydował o ich tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy - informuje kom. Michał Rusak.

- Obrażenia, jakich doznał mieszkaniec Chwaszczyna są na tyle poważne, że lekarze dotąd nie pozwolili nam go przesłuchać. Stan drugiego poszkodowanego jest na szczęście lepszy - dodaje.

Do sprawy wrócimy.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    yogizkartuz - niezalogowany 2016-07-13 00:15:14

    Oby się nie okazało, że chcieli go tylko wychować jak w sprawie z okolic Sierakowic.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości