Reklama

18-latek handlował narkotykami - miał przy sobie 600 porcji amfetaminy

Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Za te przestępstwa może mu grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

We wtorek około godziny 19. policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 18-latek przechowuje narkotyki.

- Wiedza kryminalnych się potwierdziła. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono amfetaminę  w ilości 600 porcji. Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna handlował narkotykami. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Reklama

- Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania i handlu narkotykami. Dziś młody mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora i prawdopodobnie o jego losie zadecyduje sąd. Za te przestępstwa może mu grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności - dodaje.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości