Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Za te przestępstwa może mu grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności.
We wtorek około godziny 19. policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 18-latek przechowuje narkotyki.
- Wiedza kryminalnych się potwierdziła. W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono amfetaminę w ilości 600 porcji. Dodatkowo mundurowi ustalili, że mężczyzna handlował narkotykami. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.
- Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania i handlu narkotykami. Dziś młody mężczyzna trafi przed oblicze prokuratora i prawdopodobnie o jego losie zadecyduje sąd. Za te przestępstwa może mu grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności - dodaje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze