:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
powietrze Dobre

Zwycięstwo piłkarzy ręcznych Sokoła Kościerzyna w derbach Kaszub

Piłka ręczna, Zwycięstwo piłkarzy ręcznych Sokoła Kościerzyna derbach Kaszub - zdjęcie, fotografia
Koscierski.info 01/12/2019 09:26

„To była ciężka przeprawa” – tak po sobotnim meczu z SPR-em GKS Żukowo mówił trener drużyny Sokoła Kościerzyna, Andrzej Gryczka. W sobotnie popołudnie Sokół Kościerzyna w derbach Kaszub pokonał będącą ostatnio na fali zwycięstw drużynę SPR-u Żukowo 28:24.

Przedostatnia kolejka pierwszej rundy o mistrzostwo I ligi mężczyzn grupy A rozegrana w hali "Sokolnia" dostarczyła kibicom wiele emocji. W pierwszej połowie obie drużyny prezentowały dość wyrównany poziom. Kościerscy i żukowscy kibice mogli podziwiać widowiskowe akcje bramkarza Sokoła, Sebastiana Sokołowskiego oraz doskonale rozgrywającego tego dnia Macieja Papinę z Żukowa. Pierwszą połowę zakończono wynikiem 14:13 dla Żukowa.

W drugiej połowie lepsi okazali się jednak kościerzacy, dzięki skutecznej grze w ataku wygrali spotkanie 28:24.

Zadowolenia z wyniku meczu nie krył trener drużyny Sokoła Kościerzyny, Andrzej Gryczka.

- Nastawialiśmy się na bardzo ciężki mecz. Żukowo jest na fali, wygrało pięć ostatnich spotkań. Gra bardzo trudną wysoką obronę, będąc dla nas niewygodnym przeciwnikiem. Na szczęście udało nam się wygrać. Mieliśmy takie momenty, w których popełnialiśmy błędy własne, całe szczęście w drugiej połowie poprawiliśmy je, dzięki czemu wynik jest korzystny dla nas - skomentował trener Sokołów Andrzej Gryczka.

Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna po zwycięskim meczu z SPR zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

- Były lepsze i gorsze mecze. Mogliśmy w kilku spotkaniach nieco lepiej wypaść, choćby ostatni mecz z Kwidzynem, gdzie wygrywaliśmy cztery minuty przed końcem. Niestety coś się zacięło i przegraliśmy to spotkanie. Mam nadzieję, że w przyszłej rundzie będzie tylko lepiej – podsumował trener Sokołów.

Ostatni w tej rundzie mecz zespół z Kościerzyny zagra w sobotę, 7 grudnia na wyjeździe z Gwardią Koszalin. Tego dnia o godzinie 18.00 na własnej hali o miejsce na podium powalczy SPR GKS Żukowo. Rywalem żukowskiej drużyny będzie MKS Mazur Sierpc zajmujący obecnie fotel lidera.

Zwycięstwo piłkarzy ręcznych Sokoła Kościerzyna w derbach Kaszub komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Skup Aut tel.669787480

Skupujemy Auta w Każdym Stanie Osobowe,Dostawcze,Vany, Całe, Rozbite, Skorodowane, Bez Opłat Każdy Model,Każda Marka Bez Wyjątków! Płacimy..

Kościerzyna ( 5 km przy drodze

Sprzedam siedlisko 17 000 m wraz z budynkiem 120 m w stanie surowym zamkniętym , kryty dachówką prąd w budynku , woda gminna . Kontakt..

Dyskretny-Realny szuka na

SPOTKANIA w AUCIE z dziewczyna 18-27 lat z Gdanska,Gdyni,Wejherowa,Slupska,Tczewa,Malborka,Starogardu Gd.,Koscierzyny,Chojnic,Bytowa.dojade do..

Personel sprzątający / Z

Poszukujemy personelu sprzątającego, zakres obowiązków to : - sprzątanie pomieszczeń, sal, korytarzy, toalet, itp Wymagania - mile widziane..

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3