Reklama

Trzebuń. Małżeństwo Kuchtów świętowało złote gody

Zawarli związek małżeński 50. lat temu. Do dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem, które pomimo codziennych spraw i obowiązków nadal potrafi cieszyć się życiem. Mowa tutaj o Elżbiecie i Leonie Kuchta z Trzebunia.

Dokładnie w 1965 roku Elżbieta i Leon Kuchta z Trzebunia stanęli na ślubnym kobiercu. To właśnie wtedy przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Teraz, po półwiecznym związku małżeńskim mają wspólny bagaż wspomnień i doświadczeń życiowych. Tych dobrych i tych złych, bo jak wiadomo, życie nie zawsze jest usłane różami. Jednak dzięki wielkiej miłości, dobroci i zaufaniu pokonali wszystkie przeszkody, a teraz cieszą się ze wspólnie przeżytych lat.

Z okazji 50. rocznicy ślubu jubilaci usłyszeli piękne życzenia, otrzymali pamiątkowy dyplom oraz medale za długoletni staż pożycia małżeńskiego. Odznaczenia zostały przyznane przez prezydenta RP, a wręczył je Leszek Pobłocki, wójt gminy Dziemiany oraz Katarzyna Bruska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

info. UG Dziemiany
oprac. Martyna Cichosz
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości