Reklama

Targi ogrodnicze w Lubaniu tradycyjnie przyciągnęły tłumy

Kilkaset wystawców z sadzonkami kwiatów, krzewów ozdobnych, drzewek owocowych, meblami i ozdobami ogrodowymi, kilkanaście tysięcy zwiedzających, wesołe miasteczko i występy artystyczne - tak w wielkim skrócie można podsumować VII Targi Ogrodnicze, które w sobotę i niedzielę odbyły się w Lubaniu.

Ta cykliczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Swoje stoiska w Lubaniu prezentowali nie tylko pracownicy firm ogrodniczych, ale również przedstawiciele różnych instytucji, które wspierają i oferują pomoc rolnikom.

Przez dwa weekendowe dni Lubań był więc rajem dla wielbicieli kwiatów i osób urządzających ogród. Kilkaset firm z całego regionu oprócz różnorodnych kwiatów, nasion oraz krzewów sprzedawało meble ogrodowe, niewielkie rzeźby i wielkie fontanny. Bogata oferta wystawców przyciągnęła do Lubania kilkanaście tysięcy osób.

Zwiedzającym czas umilały występy zespołu 4 Asy oraz Pawła Orlikowskiego. Dla najmłodszych czekało zaś wesołe miasteczko.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości