Kilkaset wystawców z sadzonkami kwiatów, krzewów ozdobnych, drzewek owocowych, meblami i ozdobami ogrodowymi, kilkanaście tysięcy zwiedzających, wesołe miasteczko i występy artystyczne - tak w wielkim skrócie można podsumować VII Targi Ogrodnicze, które w sobotę i niedzielę odbyły się w Lubaniu.
Ta cykliczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Swoje stoiska w Lubaniu prezentowali nie tylko pracownicy firm ogrodniczych, ale również przedstawiciele różnych instytucji, które wspierają i oferują pomoc rolnikom.
Przez dwa weekendowe dni Lubań był więc rajem dla wielbicieli kwiatów i osób urządzających ogród. Kilkaset firm z całego regionu oprócz różnorodnych kwiatów, nasion oraz krzewów sprzedawało meble ogrodowe, niewielkie rzeźby i wielkie fontanny. Bogata oferta wystawców przyciągnęła do Lubania kilkanaście tysięcy osób.
Zwiedzającym czas umilały występy zespołu 4 Asy oraz Pawła Orlikowskiego. Dla najmłodszych czekało zaś wesołe miasteczko.
AL
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze