NZOZ RX-Med zaprasza na kurs pierwszej pomocy. Bezpłatne szkolenie odbędzie się w sobotę, 3 lutego w świetlicy w Starych Polaszkach. W życiu codziennym możemy znaleźć się w sytuacjach, które wymagają natychmiastowej reakcji, dlatego posiadanie umiejętności udzielania pomocy może okazać się nieocenione.
Bezpieczeństwo osobiste i innych w naszym otoczeniu stanowi priorytetową kwestię. Dlatego warto skorzystać z możliwości uczestnictwa w kursie pierwszej pomocy, który nie tylko wzmacnia pewność siebie w sytuacjach kryzysowych, lecz także może mieć kluczowe znaczenie w ratowaniu życia. Podczas zajęć omawiane będą zagadnienia dotyczące omdleń, zadławień, wypadków, oparzeń, krwotoków, złamań, a także techniki reanimacji i defibrylacji.
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy odbędzie się 1 lutego w świetlicy w Konarzynach.
- godz. 10.00-11.30 - kurs dla dzieci w wieku 8-16 lat
- godz. 12.00-14.30 - kurs tylko dla dorosłych

fot. RxMed Ratownictwo i Szkolenia/Facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze