Reklama

Grzybobranie trwa - kaszubskie lasy pełne grzybów

Sezon grzybowy w pełni, więc nie dziwi fakt, że wiele osób dzień rozpoczyna właśnie od "wypadu" do lasu. W kaszubskich lasach, jak widać na załączonym zdjęciu nie brak grzybów.

Miłośnicy grzybobrania przeżywają obecnie raj. Kaszubskie lasy obrodziły w grzyby. Dzień grzybiarza rozpoczyna się więc zazwyczaj od wyjścia do lasu, by wyprzedzić innych pasjonatów tego hobby i uzbierać jak najwięcej różnych okazów.

A jest co zbierać. Przekonał się o tym chociażby pan Karol z Babiego Dołu.

- Nasze Piękne Kaszuby trzeba reklamować w każdy sposób, również z lasów pełnych grzybów - podkreśla Karol Rutkowski, który w zaledwie cztery godziny uzbierał trzy wiadra pełne grzybów.

Efekty jego grzybobrania można obejrzeć na załączonych zdjęciach. A jak kończą się Wasze wyjścia na grzyby? Jeśli macie się czym pochwalić, przesyłajcie do nas zdjęcia, a my je opublikujemy.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości