Sezon grzybowy w pełni, więc nie dziwi fakt, że wiele osób dzień rozpoczyna właśnie od "wypadu" do lasu. W kaszubskich lasach, jak widać na załączonym zdjęciu nie brak grzybów.
Miłośnicy grzybobrania przeżywają obecnie raj. Kaszubskie lasy obrodziły w grzyby. Dzień grzybiarza rozpoczyna się więc zazwyczaj od wyjścia do lasu, by wyprzedzić innych pasjonatów tego hobby i uzbierać jak najwięcej różnych okazów.
A jest co zbierać. Przekonał się o tym chociażby pan Karol z Babiego Dołu.
- Nasze Piękne Kaszuby trzeba reklamować w każdy sposób, również z lasów pełnych grzybów - podkreśla Karol Rutkowski, który w zaledwie cztery godziny uzbierał trzy wiadra pełne grzybów.
Efekty jego grzybobrania można obejrzeć na załączonych zdjęciach. A jak kończą się Wasze wyjścia na grzyby? Jeśli macie się czym pochwalić, przesyłajcie do nas zdjęcia, a my je opublikujemy.
AL
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze