Sezon grzybowy w kaszubskich lasach rozpoczęty! Jak informuje nasz Czytelnik, w naszych leśnych kompleksach już można znaleźć okazałe egzemplarze grzybów. Pan Marcin z synem upolowali w piątek, brzozaka o średnicy kapelusza 25 cm. - Takich zbiorów tylko więcej - mówi pan Marcin i dodaje, że najlepsze grzyby to tylko w kaszubskich lasach!
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze