:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze B. dobre

Dariusz Janta wyrzucony z PiS-u za zachowanie "nielicujące z godnością członka partii"

Polityka, Dariusz Janta wyrzucony zachowanie nielicujące godnością członka partii - zdjęcie, fotografia
Koscierski.info 22/01/2019 10:36
Ania Lehmann

Dariusz Janta nie jest już członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W poniedziałek decyzją prezydium zarządu pomorskiego okręgu został wyrzucony z partii. - Powodem takiej decyzji były przede wszystkim te nielicujące z godnością członka partii wpisy na facebooku. Rozmawiałem z panem Jantą o tej sytuacji. Trudno jednak dyskutować z faktami. Składał wyjaśnienia, ale nie negował faktów - wyjaśnia poseł Janusz Śniadek, szef pomorskiego PiS-u.

Radny powiatu kościerskiego Dariusz Janta nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Zdecydowało o tym w poniedziałek prezydium zarządu pomorskiego PiS-u.

- W dniu wczorajszym prezydium zarządu okręgu podjęło decyzję o skreśleniu pana Dariusza Janty z listy członków partii Prawa i Sprawiedliwości. Powodem takiej decyzji były przede wszystkim te nielicujące z godnością członka partii wpisy na facebooku. Rozmawiałem z panem Jantą o tej sytuacji. Trudno jednak dyskutować z faktami. Składał wyjaśnienia, ale nie negował faktów. Takich zachowań w Prawie i Sprawiedliwości nie tolerujemy - zaznacza Janusz Śniadek, Prezes Zarządu Okręgowego Pomorskiego Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że jest to pokłosie reakcji na wpis na jego profilu na facebooku "Panie Dariuszu... dziś taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia... ja stawiam i piję Pana Zdrowie... oby więcej takich Adamowiczów było". Dariusz Janta podchwycił bowiem ten pomysł i skomentował, że aż dwukrotnie napił się z tej okazji - "Ja już wypiłem, ale muszę ostrożnie, gdyż 12 dni temu miałem w nocy drugi zawał. Wkurza mnie to wchodzenie w odbyt prze niektórych czołowych polityków", dodając nieco później "Jak widzisz Kamil, wstałem o drugiej, żeby ponownie wypić, gdyż po zawale od razu za dużo nie mogę".

Sprawą zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który wysłał wpis do starostwa Kościerzyny oraz do Biura Zarządu Okręgu Pomorskiego PiS oraz zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 255 kk.

Dariusz Janta tłumaczy natomiast, że informacje zawarte na jakie facebooku zostały zmanipulowane.

- Ta informacja jest zmanipulowana i nieprawdziwa. Moja wypowiedz została zmanipulowana przez złych ludzi ze złymi i o złych intencjach. Jest nieprawdą to ,że wypiłem za śmierć. Zbudziłem się w nocy. Nie wiedziałem, że Adamowicz już nie żył. Nie mogłem opijać czy też wypić gdyż jestem po zawale. Nalałem do kieliszka odrobinę koniaku i zmoczyłem usta za zdrowie Pana Adamowicza. Zdawałem sobie sprawę, że dla Jego rodziny jest to tragedia tak jak byłaby dla mojej rodziny. Po drugie taka tragedia komplikuje sytuację w mieście i nie tylko. Do tej pory jest mi trudno uwierzyć, że Adamowicz nie żyje będąc pod opieką tylu znakomitych lekarzy - podkreśla Dariusz Janta.

Do sprawy będziemy wracać.

AL

Reklama

Dariusz Janta wyrzucony z PiS-u za zachowanie "nielicujące z godnością członka partii" komentarze opinie

 • Janek - niezalogowany 2019-01-29 13:37:24

  Polecam : https://www.youtube.com/watch?v=F8ZODBYXrjk

 • Observer - niezalogowany 2019-01-29 11:08:22

  Wdówka po Słońcu Gdańska już bryluje nawet na okładce liberalno-komunistycznego Newsweeka.... nie no proszę....to naprawdę aż żal patrzeć co to małżeństwo wyprawiało i wyprawia.... i że ten śmieszny kościół katolicki pochował kogoś takiego w mariackim,...nie wierzę....

 • # Flickr...... - niezalogowany 2019-01-28 18:04:00

  Wy lewaki macie naprawdę coś nie tak z tymi waszymi mózgami!!! Idź do tego mariackiego i módl się do waszego świętego od oświadczeń majątkowych :-D

 • Flick of the swith - niezalogowany 2019-01-28 16:32:50

  Wyrzuca? Poświęcili Misiewicza, na jakiś czas go schowają, a o Glapie zrobi się cicho. Potem Misiek dostanie posadę i gitara. Tak robią twoi bożyszcze ciemny człowieczku. A ty myślisz, że to w imię praworządności? Naprawdę?

 • # Riff Raff - niezalogowany 2019-01-28 12:23:28

  PiS wyrzuca złodziejów ze swojej partii od razu, twoi kolesie zawsze ich chronią , jeszcze nie widzisz różnicy między PiS a Partią Oszustów ? Najpierw oddajcie te 250 miliardów złotych, które dzięki twojej partii oszustów zostało ukradzione polskiemu społeczeństwu.

 • Riff Raff - niezalogowany 2019-01-28 11:17:32

  CBA za twoją sektę się wzięło! Zaczęli od tych złodziei, którym MON złote ordery przyznawał i medaliony pamiątkowe tłoczył

 • Observer - niezalogowany 2019-01-28 10:01:17

  Odbyła się jakże pełna "miłości" konwencja Partii Oszustów, co na niej usłyszeliśmy ? A m in to, ze ci z PiSu śmierdzą naftaliną....obrażanie przez lewaków i liberałów trwa w dobre, sączą jak cały czas w tej swojej szczujni czyli w TVN...z Adamowicza robią świętego podczas gdy był to zwykły liberał dla którego kasa była najważniejsza... wspierał tych którzy promują zboczenia czyli ruchy LGBT , żądał przyjmowania do Polski uchodźców co już na zachodzie uznano za potężny błąd, popierał tzw "czarne marsze" żądające aborcji na życzenie ...nie mogę pojąć jak kogoś takiego pochowano w Mariackim !!! Co to jest za kościół , który z kogoś takiego robi świętego ???!!!

 • #ja - niezalogowany 2019-01-27 20:33:09

  Bo to jest prawdziwa twarz lewaków i liberałów, już dostają szału że Adamowicza zabił zwykły bandyta a nie członek PiSu, już wdówka i braciszek brylują w TVN zanim proch ostygł :-D

 • ja - niezalogowany 2019-01-27 11:58:51

  Radny PO, Michał skoczeń napisał duż gorsze teksty niż janta. Oto on: "mam szczrą nadzieję, że zobaczę kiedyś ezgekuzję pisowskiej bandy - Kaczyńskiego, Dudy, macierewicza, Szydło, Kuchcińskiego, Kępy i innych. Pokazową i publiczną tak żebym mógł otworzyć szampana.
  Piszę to świadomy i trzeźwy. jako czlowiek, radny i członek PO. PIS takich oszłomów wyrzuca z partii. A PO, tolerują taką mowę nienawiści ?

 • Obserwator - niezalogowany 2019-01-26 15:39:17

  Janta swój chłop....;)

 • Obserwator - niezalogowany 2019-01-26 15:38:36

  Ja proponuję liberałom postawić pomnik Adamowicza obok pomnika prałata Jankowskiego , hahahahahahaha

 • Obserwator - niezalogowany 2019-01-26 15:37:31

  Mnie ? Ja wszystko dokłądnie obserwuję, zastanawia mni skąd biora się tacy imbecyle jak ty albo tobie podobni algo jak ten ojczulek dominikanim krzyczący jak faszystko w mariackim algo jak ta młoda wdowa co to krzczy, ze jej mężusia zabiło PiS ....zresztą świeża wdówka też ma sprawę za oszustwo przy wypełnianiu oświadczeń majątkowych więc pewnie będzie kolejną peowską meczennicą albo ucieknie do USA bo przeciez ich dzieci nie będą kształciły się w tym śmiesznych polskich szkołach, hehe...obraz pazernych liberałów jest straszny....Na szczescie wygranie wyborów przez PiS przerwało okradanie narodu polskiego przynajmniej z tzw karuzel VATowskich , tylko z tego postkomunistyczne sitwy czyli komuchy+liberały okradły Polaków na ok 250 MILIARÓD złotych !!!

 • Antyobserwator - niezalogowany 2019-01-26 15:35:45

  Nie karmić trolla!

 • OPSERFATOR - niezalogowany 2019-01-26 13:35:54

  OBSERWATOR CIEBIE OKRADLI Z ROZUMU.

 • Obserwator - niezalogowany 2019-01-26 09:20:54

  Przypomnijcie sobie kto wyzywa idących 11 listopada w Marszu Niepodległości od faszystów, przypomnijcie sobie jakie hasełka mają ci na czarnych marszach, przypomnijcie sobie jak lewaki i liberały opluwają np Prezydenta Lecha Kaczyńskiego!!! Wreszcie pomyślcie kto cały czas okradał Polaków z miliardów a ludzi traktował jak bydło :-D

 • obserwator - niezalogowany 2019-01-25 19:33:31

  Przed wyborami samorządowymi peowcy wyrzekli się Adamowicza, syn TW Bolka czyli rywal Adamowicza w wyborach Jarosław, powiedział wprost, ze przyszłość Adamowicza widzi w więzieniu ...to jak to jest ? przed wyborami Adamowicz wyklęty przez peowców a po morderstwie Adamowicz stał się świętym peowskim ? Czy z nami leci pilot ? Czy jest tu lekarz na sali ? ;) ;) ;)
  Jak Szetyny czy Nojmany krzyczą, zę TVP jest winna śmierci Adamowicza to takie brednie nie są już mową nienawiści ?

 • #psychiatra - niezalogowany 2019-01-25 16:53:12

  Wasz guru Szetyna krzyczy że w Gdańsku dokonano mordu politycznego, weźcie wy wszyscy zbadajcie się na nogi bo na główki już chyba za późno

 • Do JJJ... - niezalogowany 2019-01-25 16:49:06

  Sugerujesz, że ktoś liczył głosy i sfałszował wybory w Karsinie? Coś się nie zgadzało? Najpierw podali, że wygrał konkurent Janty a na drugi dzień doliczyli się, że Janta wygrał ? Jakim cudem ? Jedne wybory wygrywa 2 głosami, a ostatnie 6? Pytam jakim cudem? Dlaczego tam ponownie liczyli głosy ? Był jakiś przekręt ? I znów to było związane z Dariuszem J. ..... !

 • Księżyc Żoliborza - niezalogowany 2019-01-25 16:47:51

  Jaki jesteś żałosny! Szkoda czasu! Kozak w necie, p...da w świecie!

 • #psychiatra - niezalogowany 2019-01-25 16:46:09

  Nie macie już argumentów aby bronić wasze Słońce Gdańska??? Niedobrze, może więc wyjdźcie znowu na ulicę i znowu róbcie zadymy :-D

 • #lol - niezalogowany 2019-01-25 16:41:48

  Co za piękna mowa zwolennika peowców!!! Aż kipi miłością jak mowa wdówli czy dominikamina w Mariackim podczas pogrzebu ! Weź może zacznij wypełniać oświadczenie majątkowe :-D

 • lol - niezalogowany 2019-01-24 22:39:53

  oczywiście żeby się umył brudas

 • lol - niezalogowany 2019-01-24 22:38:29

  mieszkańcy Dziemian na taczke z nim i do jeziora wtedy odzyskacie honor

 • Psychiatra - niezalogowany 2019-01-24 21:48:41

  37.47.9.***) i (37.47.47.***) Ej napiszcie jeszcze coś mądrego bo to jest naprawdę ciekawy przypadek.

 • Obserwator - niezalogowany 2019-01-24 14:32:15

  nawet wasz guru od nadzwyczajnej sekty oświadczył, ze morderstwo Adamowicza nie bło żadnym morderstwem politycznym !!! a Adamowicz zginął tylko dlatego, ze Stefan W. mieszkał w Gdańsku, gdyby mieszkał w Poznaniu to pewnie zamordowałby prezydenta Poznania, gdyby mieszkał w warszawce to zamordowałby pewnie prezydenta miasta Warszawy....ludzie, opamiętajcie się w tych waszych idiotyzmach !!!
  Najpierw idiotyzmy ,że Smoleńsk to był zamach a teraz idiotyzmy, ze Adamowicza zabiło PiS !! idźcie moze do psychiatrów, ok

 • #TFUJ - niezalogowany 2019-01-24 14:11:42

  nie uciekaj od tematu....sam widzisz, że Adamowicz nie potrafił wypełnić oświadczenia majątkowego, nie potrafił wskazać skąd jego dzieci dostały setki tysięcy zlotych , nie potrafił policzyć ile ma mieszkań a przypomnę ci, ze z wykształcenia był PRAWNIKIEM !!! nieźle, co nie ? po za tym sam widzisz, że i on i ten od AmberGold też miał mocne polityczne poparcie od dominikanów z Gdańska...;)
  Trójmiejski układ to nie fikcja, to smutna rzeczywistość....;)

 • TFUJ - niezalogowany 2019-01-24 12:47:29

  OBSERWATOR DLA CIEBIE ISTNIEJE TYLKO REDEMPTORYSTA Z TORUNIA ? ON MA TYLE WSPÓLNEGO Z KOŚCIOŁEM CO JA Z PODRÓŻAMI KOSMICZNYMO.

 • obserwator - niezalogowany 2019-01-24 12:01:13

  Ciekawa rzecz jest z tymi dominikanami z Gdańska, jeden z nich , niejaki Wiśniewski wygłosił podczas pogrzebu Słońca Gdańska mowę polityczną przeciwko legalnemu rządowi w Polsce a tymczasem z tego co pamiętam tych samych dominikanów sponsorował niejaki Marcin P, szef słynnego AmberGold...oj coś z tymi ojczulkami od dominikanów coś nie tak....;)
  Czyżby oni wysyłali do nieba tylko tych z PO ? kupa śmiechu !!!

 • XtX - niezalogowany 2019-01-24 09:54:41

  On jest albo go nie ma nic jeszcze dobrego nie zrobił dla Gminy czy powiatu, siedzi aby dietę brać.

 • JJJ.... - niezalogowany 2019-01-24 09:08:53

  WYBRAŁ GO KARSIN. A CO ON MA WSPÓLNEGO Z KARSINEM? I JAKOŚ DŁUUUGO W TYM KARSINIE LICZYLI GŁOSY. KILKA GODZ.DŁUŻEJ NIŻ GDZIE INDZIEJ. DZIWNE PRAWDA?

 • lol - niezalogowany 2019-01-23 20:40:01

  a jeżu ma pełne portki co . zawsze miał w szkole pysk jak księżyc.

 • lol - niezalogowany 2019-01-23 20:21:59

  jak ktoś wylatuje z pisu to musi być typowy magister

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-01-23 16:57:35

  A dlaczego nie wolno wypić za tych co odeszli czyli np za Adamowicza? Na stypach zawsze pije się za zmarłych a tu nagle nie wolno?!
  Kiedy peowscy wyrzucą z PO Szetynę za jego mowę nienawiści?

 • Teraz wy - niezalogowany 2019-01-23 16:34:16

  JAD WAM SIĘ SKOŃCZYŁ MAŁE PISiolki?

 • #ochłońcie - niezalogowany 2019-01-23 13:49:51

  Mowa nienawiści to sączy się w twoich TVNach a nie w TVP.... z Adamowicza robicie męczennika a jego żona zanim jeszcze go pochowała już brylowała w mediach...PORAŻKA !!! Wczoraj już sączyła jad, ze PiS grillował jej męża...niesamowite !!! Chłop nie potrafił doliczyć się swoich mieszkań, nie potrafił poprawnie wypełnić oświadczenia majątkowego a ona ma żale, ze prokuratura go ścigała za to !!! Porażka !!!
  Dlaczego KODziarze nie krzyczą teraz, ze to za rządów PO sądy wydawały i wydają nadal śmieszne wyroki dla bandytów ? Może wy peowcy przestańcie grillowac już też Stefana W. i niech znowu dostanie najniższą karę za morderstwo jakiego dokonał czyli tylko 8 lat bo jeszcze jest młody i moim zdaniem rokuje poprawę !

 • @taaa... - niezalogowany 2019-01-23 13:45:14

  Niby komu Janta życzył śmierci ? Nie żartuj albo naucz się czytać ze zrozumieniem...
  A co powiesz na to, ze np w spektaklu Klątwa" kobieta uprawia seks oralny z papieżem albo jest tam scena zbierania kasy dla zabójcy Kaczyńskiego ? To ci nie przeszkadza ?
  Jantę od razu wykopali z PiSu a co np robi wasz Trzaskowski w Warszawie gdy wasz leming umieszcza jeszcze gorszą grafikę na fb ? Oczywiście tylko na miesiąc go zawiesza i tyle...;)
  http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,24383996,wicedyrektor-muzeum-warszawy-zawieszony-udostepnil-kontrowersyjna.html

 • ochłońcie - niezalogowany 2019-01-23 10:41:43

  Ależ tu się szerzy mowa nienawiści. Coś w sam raz dla Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 • To oni - niezalogowany 2019-01-23 10:06:43

  TO KARSIN GO WYBRAŁ
  W DZIEMIANACH JANTA PRZEGRAŁ ZE SWOIM KONTRKANDYDATEM Z TEJ SAMEJ PARTII.

 • ja - niezalogowany 2019-01-23 08:13:24

  OD lat nie widziałem Janty do Komuniii. Nie róbcie z niego "aniołka"

 • Taaa - niezalogowany 2019-01-23 07:32:40

  Wypili za zdrowie, ucieszyli się że śmierci, życzyli śmierci innym. A potem puszki do komunii, bo to przecież cudowni katolicy i robią wszystko w imię Boga. Nie mogę już znieść tej ciemnoty i ogłupienia

 • witt - niezalogowany 2019-01-23 03:53:22

  Widze ze pan dariusz juz sie dorwal do internetu i pluje jadem ( podajac sie za rozne osoby) . janta jestes skonczony za swoj nacjonalizm. Kaszubi ci juz dziekuja - najlepiej wyjedz w bieszczady. Nikt cie tu nie lubi ty wazelino Bonkowskiego , teraz bedziesz mogl chlac ile bedziesz chcial , tylko nie pisz po pijaku. Ps idz gnoj przerzucac tylko sie do tego nadajesz szowinisto i nacjonalisto

 • gązo - niezalogowany 2019-01-23 00:31:38

  Nie kojarzę tego rolnika, to chyba nic nieznaczący chłystek. Teraz pewnie założy własną partię.Może pójdą za nim inne owieczki..................tysiące owieczek................

 • przejezdny - niezalogowany 2019-01-23 00:02:15

  kto wybrał tego intelektualistę do jakiejkolwiek rady?? No cóż.. brak powszechnej OŚWIATY owocuje takimi intelektualistami

 • przejezdny - niezalogowany 2019-01-23 00:01:57

  kto wybrał tego intelektualistę do jakiejkolwiek rady?? No cóż.. brak powszechnej OŚWIATY owocuje takimi intelektualistami

 • acx - niezalogowany 2019-01-22 23:43:47

  Tak sobie myślę: pan Kamil Jeżewski napisał na tablicy Facebookowej pana Janty (cytat): "Panie Dariuszu... dziś taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia... ja stawiam i piję Pana Zdrowie... oby więcej takich Adamowiczów było" (koniec cytatu). I co? Ano nic, wszyscy z zapałem opluli pana Jantę, zapominając o sprawcy całego zamieszania. Czy pan Jeżewski jest według Was mniej winny, czy może w ogóle nie napisał niczego złego? A może jednak obaj są winni w równym stopniu? Napiszcie proszę, co sądzicie.

 • Pomorskie - niezalogowany 2019-01-22 22:28:59

  Ludzie, kto pisze te wszystkie bzdury to walnijcie się pożądanie w głowę. Zginął człowiek, który był mężem i ojcem dwójki dzieci, a nie żyje bo jakiemuś baranowi nie chciało się pracować tylko kraść.

 • jan - niezalogowany 2019-01-22 22:10:15

  Autor sztuki nie może obrażać katolików. jeśli obrażamy gejów, to krzczy 30% Polski i 80% Europy. Jak prześladują na świecie chrześcijan, to Europa milczy, a krzyczy może 40% Polski. W Europie zachodniej homoseksualiścim muzułmanie, Żydzi mają większe prawa niż chrześcijanie. Na to w Polsce nie pozwolimy!

 • Obywatel - niezalogowany 2019-01-22 22:05:00

  Lewaki już atakują TVP, protestują pod siedzibą TVP i żądają oczywiście odwołania wszystkich, tak więc lewactwo już się rozpędza w swojej nienawiści do PiSu

 • Obywatel - niezalogowany 2019-01-22 21:44:37

  Pan Janta po prostu napisał o tym co myśli o Adamowiczu i całej tej szopce z nim związanej, lewaki atakują, żonka już sączy jadem w lewackich mediach. Dla mnie Adamowicz był też zerem, szkoda oczywiście że go zabito ale jak widzę że PiS znowu przestraszył się lewackiej propagandy to pękam ze śmiechu. Nawet w kościele podczas mszy lewaki posadzili Dudę w kącie a komucha Kwaśniewskiego w pierwszym rzędzie

 • Do Ada - niezalogowany 2019-01-22 21:36:29

  Nie. Ten pan zachował się skandalicznie i uważam, że powinien z hukiem wylecieć z życia publicznego. Zwracam tylko uwagę, że jest różnica między polityką a sztukę. To, co w sztuce może być dozwolone, dozwolone być nie może w polityce.

 • Do Ada - niezalogowany 2019-01-22 21:35:37

  Nie. Ten pan zachował się skandalicznie i uważam, że powinien z hukiem wylecieć z życia publicznego. Zwracam tylko uwagę, że jest różnica między polityką a sztukę. To, co w sztuce może być dozwolone, dozwolone być nie może w polityce.

 • Kaszub - niezalogowany 2019-01-22 19:24:05

  Ten Pan to jakaś pomyłka w Radzie Powiatu.

 • Ada - niezalogowany 2019-01-22 18:44:37

  Do: Do Ada. Czyli Janta zachował się poprawnie i nienagannie. Żyjemy przecież w wolnym kraju. To skąd ta dzika nagonka na niego?

 • R.G - niezalogowany 2019-01-22 18:30:08

  Art. 54 Konstytucji RP: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

 • Do Ada - niezalogowany 2019-01-22 18:12:50

  Ale my mieszkamy w Wolnym Kraju. I mamy Wolność Słowa. A jeśli ktoś nie ma ochoty obejrzeć danej sztuki, to jej nie obejrzy . Ja na wspomnianą przez Panią pewnie bym nie poszła. Ale jeśli ktoś ma ochotę, to jego sprawa i nie będę go krytykować. Proste?

 • za - niezalogowany 2019-01-22 17:33:16

  Wyrzucić z Rady Powiatu

 • add - niezalogowany 2019-01-22 15:18:36

  Taki rownierz nie powinien byc w Radzie Powiatu tez powinien byc wyrzucony

 • AdA - niezalogowany 2019-01-22 14:16:47

  Do: Do Ada. To niech autor tej "sztuki" spróbuje publicznie lżyć i obrażać Mahometa. I niech jedzie z tą "sztuką" do Arabii Saudyjskiej. U nas gdzie rzekoma odwaga nic nie kosztuje, dużo jest takich "sztukmistrzów". To zwykłe kmioty.

 • Do Ada - niezalogowany 2019-01-22 13:29:30

  Sztuka może się podobać lub, możemy ją zobaczyć lub nie. Autor sztuki może przedstawić swoje wizje, bo po to jest sztuką. Natomiast obrzydliwe zachowująca się osoba publiczna musi ponieść konsekwencje.

 • De**il - niezalogowany 2019-01-22 13:01:27

  Cytuje Jante: "Nalałem do kieliszka odrobinę koniaku i zmoczyłem usta za zdrowie Pana Adamowicza". Kto w to uwierzy?!?! Takie bajki opowiadać... ! Człowieku, weź już się nie kompromituj bo co słowo twojego tłumaczenia tym większa parodia i patologia.

 • Ada - niezalogowany 2019-01-22 12:46:03

  Nie słyszałam, żeby ten ośrodek wysyłał pisma do kogokolwiek w sprawie tzw. spektaklu pt. Klątwa w Teatrze Powszechnym. Tam zbiera się pieniądze wśród widzów na zabójstwo Kaczyńskiego, "aktorka" imituje seks oralny z papieżem JP2, wiesza się portret naszego papieża na szubienicy i ścina krzyż piłą mechaniczną. Bardzo wybiórczo monitoruje cokolwiek ten ośrodek.

 • jan - niezalogowany 2019-01-22 12:41:32

  Wiem, że kościerscy członkowie pIS są szczęśliwy. Już dawno zasługiwał na wyrzucenie z partii. W innych komitetach też jest ogólna radość.

 • Tera ja - niezalogowany 2019-01-22 11:58:27

  KOSCIERSKI PIS WZNOSI TOAST ZA POZBYCIE SIE TEGO TYPA.

 • Prezes - niezalogowany 2019-01-22 11:42:01

  Do łopaty z nim chociaż niewiem czyby nie ściemniał :)

 • Nadzieja - niezalogowany 2019-01-22 11:13:41

  Mam nadzieję, że równie szybko wyleci z Rady Powiatu!

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Toyota Avensis 2.0 Diesel -

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Dyskretny-Realny szuka na

SPOTKANIA w AUCIE z dziewczyna 18-27 lat z Gdanska,Gdyni,Wejherowa,Slupska,Tczewa,Malborka,Starogardu Gd.,Koscierzyny,Chojnic,Bytowa.dojade do..


Profesjonalne Usługi

Firma E-Parkiet Oferuje kompleksową usługę w zakresie: * montażu podłóg drewnianych; * renowacji podłóg drewnianych; * renowację tarasów; * montaż..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez koscierski.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"