Groźny wypadek na przejściu dla pieszych w Kościerzynie. Tuż przy skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Wojska Polskiego rowerzysta wpadł pod koła osobówki. 77-letni mężczyzna z obrażeniami głowy przewieziony został do szpitala.
Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 9.30. Jak wynika z ustaleń kościerskich policjantów, 77-letni rowerzysta wtargnął na przejście rowerowe i zderzył się z samochodem marki Mitsubishi. W wyniku zderzenia mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił przytomność. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.
Kobieta, która kierowała osobówką, była trzeźwa. Od rowerzysty pobrana została krew do badań.
DA
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze