Reklama

Potrącenie rowerzysty w Kościerzynie. 77-letni mężczyzna trafił do szpitala

Groźny wypadek na przejściu dla pieszych w Kościerzynie. Tuż przy skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Wojska Polskiego rowerzysta wpadł pod koła osobówki. 77-letni mężczyzna z obrażeniami głowy przewieziony został do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 9.30. Jak wynika z ustaleń kościerskich policjantów, 77-letni rowerzysta wtargnął na przejście rowerowe i zderzył się z samochodem marki Mitsubishi. W wyniku zderzenia mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił przytomność. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Kobieta, która kierowała osobówką, była trzeźwa. Od rowerzysty pobrana została krew do badań.

DA
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości