01/07/2024 | Autor: Redakcja Koscierski.info | źródło: koscierski.info
Nowa siedziba Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kościerzynie to kameralna uroczystość otwarcia, podczas której personel oraz dawcy krwi mogli podziwiać nowoczesne wnętrza, wyposażone w niezbędny sprzęt. Swoimi doświadczeniami podzieliła się dyrektor RCKiK w Gdańsku, Marlena Robakowska. Wśród wyróżnionych honorowymi odznakami byli Rafał Hewelt, Leszek Lipiński, Mieczysław Majer, Paweł Skwierawski, Tomasz Skwierawski, Jacek Szmuda, Szymon Turzyński, Sebastian Wilma i Jan Zdrojewski. oraz poznaliśmy, że osiągnięcia oddziału w pobieraniu krwi i osocza sukcesywnie rosną.