Krajowa "20" na wysokości Nowej Wsi Kościerskiej jest całkowicie zablokowana. Jest to efekt wypadku, do którego doszło tam około 12. Tir wpadł wówczas do rowu. Obecnie trwa jego wyciąganie. Ze względu na trudne warunki atmosferyczne akcja może trwać długo. Zalecane są więc objazdy.
Warunki na drogach są tragiczne. Jezdnia jest oblodzona, a jazdę utrudnia dodatkowo silny wiatr i opady śniegu. Są już tego pierwsze konsekwencje drogowe. Około godziny 12. na krajowej "20" na wysokości miejscowości Nowa Wieś Kościerska do rowu wpadł tir.
Obecnie trwa akcja usuwania ciężarówki, przez co krajówka jest całkowicie zablokowana. Ile potrwa akcja, nie wiadomo, gdyż dodatkowo utrudniają ją trudne warunki atmosferyczne.
Tym, którzy w najbliższym czasie planują udać się tą trasą, policja zaleca skorzystanie z objazdów, by uniknąć stania w korkach.
AL
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze