Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wójt mówi: "Wszyscy udajemy normalnych, ale do normalności jeszcze dużo nam brakuje". A więc jesteście nienormalni. A skoro tak, to nie ma się co dziwić, że z nienormalnymi nie chce nikt rozmawiać. Dalej wójt mówi, że "Rozwiązaniem problemu jest to, aby dostępność do świadczeń była tak jak 20 lat temu", a więc do czasu gdy był inny wójt i podsumowuje:" To byłby już krok na przód". Wystarczy zrobić ten krok. Na pytanie redaktora skierowane do kierownika placówki dlaczego w Dziemianach nie ma pediatry, pada odpowiedź:"Dokładamy najwyższej staranności w zapewnieniu pacjentom odpowiedniej jakości usług", "wsłuchujemy się w sugestie dotyczące rozwoju usług medycznych", "przeprowadzony został w ostatnich latach gruntowny remont Ośrodka Zdrowia". "wybudowano i kompleksowo wyposażono nowoczesny Dział Fizjoterapii", oraz dodaje:"w ośrodku przyjmuje lekarz specjalizujący się w dziedzinie pediatrii" jednak na próbę zarejestrowania sie do pediatry w rejestracji mówią, że w Dziemianach PEDIATRY NIE MA" A więc jest czy nie ma?, może wójt i rejestracja nie wiedzą, że pediatra jest, skoro kierownik tak mówi.
Wójt mówi: "Wszyscy udajemy normalnych, ale do normalności jeszcze dużo nam brakuje". A więc jesteście nienormalni. A skoro tak, to nie ma się co dziwić, że z nienormalnymi nie chce nikt rozmawiać. Dalej wójt mówi, że "Rozwiązaniem problemu jest to, aby dostępność do świadczeń była tak jak 20 lat temu", a więc do czasu gdy był inny wójt i podsumowuje:" To byłby już krok na przód". Wystarczy zrobić ten krok. Na pytanie redaktora skierowane do kierownika placówki dlaczego w Dziemianach nie ma pediatry, pada odpowiedź:"Dokładamy najwyższej staranności w zapewnieniu pacjentom odpowiedniej jakości usług", "wsłuchujemy się w sugestie dotyczące rozwoju usług medycznych", "przeprowadzony został w ostatnich latach gruntowny remont Ośrodka Zdrowia". "wybudowano i kompleksowo wyposażono nowoczesny Dział Fizjoterapii", oraz dodaje:"w ośrodku przyjmuje lekarz specjalizujący się w dziedzinie pediatrii" jednak na próbę zarejestrowania sie do pediatry w rejestracji mówią, że w Dziemianach PEDIATRY NIE MA" A więc jest czy nie ma?, może wójt i rejestracja nie wiedzą, że pediatra jest, skoro kierownik tak mówi.