Daria i Komodo rozgrzewały publiczność podczas tegorocznych Dni Kościerzyny. Mimo niesprzyjającej aury, publiczność nie zawiodła i tłumnie przybyła do Ogródka Jordanowskiego, gdzie odbywały się koncerty.
Dni Kościerzyny to największe święto miasta, które od lat organizowane w pierwszym miesiącu wakacji. Z tej okazji odbywają się koncerty, podczas których występują największe polskie gwiazdy, ale nie tylko. W poprzednich latach podczas Dni Kościerzyny występowały m.in. Budka Suflera, Stachursky, Doda, Wilki, Leszcze, Shaun Baker, Kombi i wiele innych wokalistów oraz zespołów. Do tej pory koncerty odbywały się na Stadionie Miejskim, ale w tym roku ze względu na rozpoczynającą się budowę stadionu lekkoatletycznego, nie było to możliwe.
Dlatego też miejscem muzycznej imprezy był Ogródek Jordanowski. W tym roku dla kościerskiej publiczności zagrały takie gwiazdy jak Daria oraz Komodo, któremu towarzyszył Thomas Sykes. Mimo padającego z przerwami deszczu, uczestnicy koncertu bardzo dobrze się bawili, zarówno młodsza jak i starsza część publiczności.
Przypomnijmy, że Daria to polska piosenkarka, kompozytorka, a także autorka tekstów. Występowała w telewizyjnym programie The Voice of Poland. Pod koniec minionego roku nagrała singiel "Paranoja", który stał się wielkim hitem.
Z kolei Komodo to zespół składający się z trzech DJ-ów, od lat odnoszący sukcesy nie tylko w Polsce, ale także na rynku międzynarodowym. Ich remiksy są znane w różnych zakątkach świata. Trzeba też wspomnieć, że trio z Małopolski jest także najdłużej działającą formacją produkująca muzykę klubową w naszym kraju. Muzyczne produkcje Komodo są bardzo często grane w stacjach radiowych oraz telewizji.
Dodajmy, że podczas Dni Kościerzyny występowi Komodo towarzyszył brytyjski wokalista Thomas Sykes. Swój wspólny występ zaczęli od przeboju "Is This Love". Kościerska publiczność mogła też usłyszeć takie przeboje jak „I’m Not Missing”, „I Believe”, „You’re Gonna Pay”, czy „Dancing”.
Przypominamy, że w jutro (17 lipca) w ramach Dni Kościerzyny wystąpi Męski Chór Szantowy Zawisza Czarny, który w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia swojej działalności. Tworzy go 70 mężczyzn w wieku od 20 do 85 lat. Początek koncertu w Ogródku Jordanowskim zaplanowano na godz. 18.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze