Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mimo wszystko brawa dla kierowcy ciężarówki za prawidłową reakcję.
Nicco nie ciskaj się tak bo Ci żyłka pęknie... Przyszłej mamie i dzieciątku duuużo zdrówka życzę - szkoda, że nie nadaje się u nas imion typu Szczęściarz/Szczęściara bo bardzo by tu pasowało... A w ciężarówce były trociny a nie piasek, także to błąd kierowcy ciężarówki a nie nagłe hamowanie kierującej Oplem raczej było przyczyną zdarzenia...
Użytkownik Nicco otrzymuje ostrzeżenie zgodnie z pkt.10 Regulaminu Forum
tak a jesli cieżarówki zaczna w koncu jezdzic wolniej tez nie bedzie problemu. zawsze znajdzie sie to jakis madrala co wszystko wie najlepiej. wazne ze kobiecie i dziecku nic powaznego sie nie stalo obronco ****** ciezarowek moderowane
A ja znowu uważam, że po prostu zbyt późno włączyła kierunkowskaz i 40 tonowa ciężarówka z kolejnymi 20 tonami na przyczepce, nie miała szans wyhamować... to częste przypadki, 150m przed zjazdem się powinno sygnalizować, nie będzie wtedy problemów... pozdrawiam, L1
biedna kobieta, pewnie nieźle się przestraszyła, dobrze, że jej i jej dziecku nic się nie stało
ale się kipną będzie trzeba piasek sobie przywieść
Mimo wszystko brawa dla kierowcy ciężarówki za prawidłową reakcję.
Nicco nie ciskaj się tak bo Ci żyłka pęknie... Przyszłej mamie i dzieciątku duuużo zdrówka życzę - szkoda, że nie nadaje się u nas imion typu Szczęściarz/Szczęściara bo bardzo by tu pasowało... A w ciężarówce były trociny a nie piasek, także to błąd kierowcy ciężarówki a nie nagłe hamowanie kierującej Oplem raczej było przyczyną zdarzenia...
Użytkownik Nicco otrzymuje ostrzeżenie zgodnie z pkt.10 Regulaminu Forum