Reklama

Udane grzybobrania naszych Czytelników

Tegoroczna aura sprzyja grzybiarzom - zarówno tym zapalonym, jak i zupełnym amatorom. Grzybów jest nie tylko dużo, ale częstokroć osiągają one imponujące rozmiary. W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy pokaźną galerię zdjęć ze zdobyczami naszych Czytelników. W ostatnich dniach zgłosiło się do nas jednak kolejnych dwoje szczęśliwców, którzy natrafili na grzyby-giganty.

Sezon grzybowy w pełni, więc ci, którzy lubią leśne wędrówki w poszukiwaniu darów lasu, w wolnym czasie powinni udać się do kaszubskich gajów, bo jak przekonują nasi Czytelnicy - jest na co "polować".

- Ten prawdziwek (na zdjęciu nr 4 - przyp.red.) ma 1,2 kg. W kapeluszu mierzy 31 cm. Znaleziony został w lasach Mirachowskich. Jest to największy okaz, jaki udało mi się kiedykolwiek znaleźć i co najważniejszy jest zdrowy - pisze pan Jan.

A jakim efektem kończą się Wasze wyjścia na grzyby? Jeśli macie się czym pochwalić, przesyłajcie do nas zdjęcia, a my je opublikujemy.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości