Najprawdopodobniej niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zdarzenia, do którego doszło w niedzielę około godziny 20 na drodze krajowej nr 20. Na szczęście obyło się bez osób rannych.
Z relacji świadków wynika, że przyczyną kolizji było niezachowanie należytej odległości przez kierowcę peugeota, który uderzył w tył BMW. Kierowca BMW serii 5 hamował ostro, kiedy zobaczył, że przed nim utworzył się niewielki korek. O mały włos w tył Puegeota 307 nie uderzył kolejny samochód, który szczęśliwie zjechał na pobocze w przydrożny rów.
Na miejsce kolizji przybyła policja.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Jak się nic ciekawego nie dzieje to zwykła kolizja też dobra na temat....