Reklama

Starkowa Huta. Kolizja na krajowej 20-tce

Najprawdopodobniej niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zdarzenia, do którego doszło w niedzielę około godziny 20 na drodze krajowej nr 20. Na szczęście obyło się bez osób rannych.

Z relacji świadków wynika, że przyczyną kolizji było niezachowanie należytej odległości przez kierowcę peugeota, który uderzył w tył BMW. Kierowca BMW serii 5 hamował ostro, kiedy zobaczył, że przed nim utworzył się niewielki korek. O mały włos w tył Puegeota 307 nie uderzył kolejny samochód, który szczęśliwie zjechał na pobocze w przydrożny rów.

Na miejsce kolizji przybyła policja.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Misia1 - niezalogowany 2012-07-24 08:40:46

    Jak się nic ciekawego nie dzieje to zwykła kolizja też dobra na temat....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości