Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
tak słabo jechał a dał się złapać...
Rzeczywiście pędził 112km/h chyba ,że jechał zdezelowanym golfem wtedy rzeczywiście można powiedzieć ,że pędził , raczej trzeba było napisać ,że przekroczył dozwoloną prędkość , oj ci dziennikarze
Wielu bandytów poczuje się swobodniej a ofiary przestępstw zostaną obłożeni dodatkowymi kosztami zatrudnienia dodatkowego kierowcy... . Prawo w Polsce to patologia.
A dlaczego nie pouczyli go jak pouczyli tego z SOPu co wiózł ministra i jechał prawie stówkę w zabudowanym? Można? Można!
biedak nie wiedzial ze mozna caly kraj przejechac a mandat dostac w koscierzynie tujest najlepsza policja bez dwoch zdan
Bujajcie się wszyscy, i tak już pewnie ma to prawko cofnięte , e , a jak co myślicie , kto ma kasę , ten ma władzę !!!!
Może był w akcji służbowej.
znalazłem fajny film na ytube jak samemu naprawić -------------------------------------------------------------------------------------------------------------Passat B6 Naprawa cz1-Repair Passat B6 part.1r Passat B6 part.1
to nie jest detektyw, nie ma licencji.
siano ma w głowie i na głowie ;)
Ja pierdziele teraz sensacja roku nie jeden tam napewno prawko stracił a że slawny to trzeba opisać i pokomentować gdzie może slawny detektyw jechał wiesniaki
Ale sensacja... To tylko P. Krzysztof tam tyle pedzil. Inni szybciej jechali i o nich nie pisali
z gór - pewnie masz rację, sam bym uciekł :}
Pewnie był po Ostrym Cięciu w Liniewie i jak usłyszał że go obetnie Ilona to zaczął spi.....ć i tak stracił prawko
No przecież sam w ktorymś z wywiadow mowił że wracal od matki Iwony Wieczorek.
do juzef masz świętą racje piszą bzdury to dzieciaki są każdy z nas przekroczył prędkość i to nieraz a pan Krzysztof to taki sam człowiek jak my ma też prawo do pomyłek
Może do chmielna jechał szukać skąd takie długi marynarz ztobił
To Rutkowski zwany detektywem bo licencji nie ma.
Co wy tam wiecie, jego Chrzestnica ma męża w Wielkim Klinczu. A Jego brat ma domek letniskowy w Dobrogoszczu jechał od brata i tyle, a że mu się śpieszyłoo "" sory każdy tak jeździ tymbardziej na tym odcinku A ludzie takie bzdury piszą ludzie a pojęcia nie mają i jeszcze piszą znany jak większość ludzi go nie zna
Na takim zadupiu?! To chyba musiał ktoś "nadać" ten temat!
Pewnie do dynastii z drutexu jechał bo tam nie wiedzą kto druta ciągnie hehe
Slynny Bedomin, pierwszy byl ksiadz a teraz tetektyw...
On ma fryz na pszczelarza czyli ul na głowie
A Sprawdzili go Alkomatem i czy miał fryzurę na Komandosa ???
Jadą jadą chłopcy, chłopcy radarowcy.....
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krzysztof-rutkowski-stracil-prawo-jazdy/pr2e35n
Tylko mandat większy powinien dostać !
Przecieź w tych firmach ochroniarskich pracują same buraki i policjanci - inwalidzi
powinni zabrać się też za firmy ochroniarskie z terenu Kościerzyny , bo jeżdżą jak chcą , myślą że im wszystko wolno , nawet włazić do sali bankowej , ze swymi pukawkami na wierzchu , gdzie są obsługiwani klienci
Bolek dzuwilam się bo w nagłówku stracił a w opisie zatrzymano i nie wiedziałam która z wersji prawidłowa. Teraz już wiem że mu zatrzymali na 3 miechy.
Na drogach powiatowych powinny być częstsze kontrole, droga do Wiela, Wdzydz tam byłoby żniwo, Liga Mistrzów ... przez Grzybowo mało kto zwalnia, podobnie w Rybakach na wysokości żwirowni.
Rutkowski teraz będzie mieć na celowniku wszystkich lapowkarzy z Kościerzyny,on teraz się odegra
Do: dox : pozwolenie na broń mogą mieć osoby nie karane, a on już wcześniej miał konflikt z prawem, póki był posłem to był jak pączek w maśle, teraz mu na Kaszubach pokazali, że należy wrócić do szeregu.
gdyby to był biskup Rutkowski nie poniósłby zadych konsekwencji :)
Pewnie Bin Ladena gonił.
R? R*TKOWSKI? :d beka hahaha
Szczęście ze tajniacy akurat jechali bo zbyt duza prędkość w tym miejscu to norma
jak Stracil prawo jazdy to i straci pozwolenie na bron - coz za pechunio
Jechał jak wariat, prawie mnie z drogi zepchnął! dobrze mu tak!!!
To co piszesz owszem to prawda, jak go złapią na tym samym wykroczeniu, ale podczas rutynowej kontroli tak jak pisałem poniżej.
Oczywiście i mandat i zakaz dalszej jazdy również przy drugim zatrzymaniu za takie samo wykroczenie albo jak wspomniałeś wniosek do sądu o ukaranie.
Nic się nie zmieniło, doczytaj przepisy. Jeśli w ciągu trzech miesięcy znowu złapią go na tym samym wykroczeniu, to blankiet zatrzymany na kolejne trzy miesiące.
@Blablajagody Art. 95. Kto prowadzi na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu pojazd, nie mając przy sobie wymaganych dokumentów, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany”
Ale on już dawno stracił też uprawnienia detektywa. Określanie go tym mianem to lekka przesada. @Blablajagody Prawo jazdy (blankiet) mu zatrzymano, uprawnienia może odebrać tylko sąd. Jeździć może, bo uprawnień mu nie cofnięto, jak go złapią to dostanie mandat za brak dokumentów, mądry policjant może skierować sprawę do sądu, wówczas sąd zadecyduje, czy dowalić mu dodatkową grzywnę. Chyba że coś się zmieniło w przepisach, choć wątpię.
prawko zatrzymane na trzy miesiące, po trzech miesiącach odbierze je z powrotem, bez blankietu prawa jazdy nie wolno mu jeździć
Rutkowski
może od fryzjera co mu ul na głowie znowu ustawiał
To prawo jazdy stracił czy mu zatrzymano bo to różne rzeczy są.
Ciekawe skąd wracał?
tak słabo jechał a dał się złapać...
Rzeczywiście pędził 112km/h chyba ,że jechał zdezelowanym golfem wtedy rzeczywiście można powiedzieć ,że pędził , raczej trzeba było napisać ,że przekroczył dozwoloną prędkość , oj ci dziennikarze
Wielu bandytów poczuje się swobodniej a ofiary przestępstw zostaną obłożeni dodatkowymi kosztami zatrudnienia dodatkowego kierowcy... . Prawo w Polsce to patologia.