Reklama

Małżeństwa z gminy Karsin świętowały diamentowe i złote gody

Trzy pary z terenu gminy Karsin w ostatnim czasie świętowały swoje jubileusze małżeńskie. Dwie z nich państwo Brygida i Medard Żywiccy oraz Teresa i Zygmunt Szyszka mogą pochwalić się 50-letnim stażem. Z kolei mieszkańcy Górek - Władysława i Stanisław Wardyn mają na swoim koncie już 60 wspólnych lat życia!

Tradycyjnie z najlepszymi życzeniami zdrowia, pogody ducha i szczęścia w kolejnych latach wspólnego życia dostojnych jubilatów odwiedzili przedstawiciele karsińskiego samorządu. Poza gratulacjami tak zacnych jubileuszy, wójt gminy Karsin Roman Brunke oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Tomasz Urbański wręczyli też diamentowym i złotym parom pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki.

Diamentowi jubilaci - Władysława i Stanisław Wardyn z Górek
Państwo Wardyn wychowali sześcioro dzieci (cztery córki i dwóch synów), doczekali się 13 wnuków i ośmiorga prawnuków. Jubilaci prowadzili gospodarstwo rolne, które przekazali synowi.

Złoci jubilaci - Teresa i Zygmunt Szyszka z Karsina
Jubilaci wychowali dwoje dzieci (1 syna i 1 córkę), doczekali się czworga wnuków (dwóch wnuczek i dwóch wnuków). Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem.

Złoci jubilaci - Brygida i Medard Żywiccy z Zamościa:
Państwo Żywiccy prowadzili własne gospodarstwo rolne w Zamościu. Przekazali je synowi, z którym wspólnie zamieszkują. Wychowali troje dzieci (dwóch synów i córkę), doczekali się pięciorga wnuków (wnuczki i czterech wnuków). Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem.

AL
info: Barbara Nilek - Urząd Stanu Cywilnego w Karsinie
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości