Trzy pary z terenu gminy Karsin w ostatnim czasie świętowały swoje jubileusze małżeńskie. Dwie z nich państwo Brygida i Medard Żywiccy oraz Teresa i Zygmunt Szyszka mogą pochwalić się 50-letnim stażem. Z kolei mieszkańcy Górek - Władysława i Stanisław Wardyn mają na swoim koncie już 60 wspólnych lat życia!
Tradycyjnie z najlepszymi życzeniami zdrowia, pogody ducha i szczęścia w kolejnych latach wspólnego życia dostojnych jubilatów odwiedzili przedstawiciele karsińskiego samorządu. Poza gratulacjami tak zacnych jubileuszy, wójt gminy Karsin Roman Brunke oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Tomasz Urbański wręczyli też diamentowym i złotym parom pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki.
Diamentowi jubilaci - Władysława i Stanisław Wardyn z Górek
Państwo Wardyn wychowali sześcioro dzieci (cztery córki i dwóch synów), doczekali się 13 wnuków i ośmiorga prawnuków. Jubilaci prowadzili gospodarstwo rolne, które przekazali synowi.
Złoci jubilaci - Teresa i Zygmunt Szyszka z Karsina
Jubilaci wychowali dwoje dzieci (1 syna i 1 córkę), doczekali się czworga wnuków (dwóch wnuczek i dwóch wnuków). Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem.
Złoci jubilaci - Brygida i Medard Żywiccy z Zamościa:
Państwo Żywiccy prowadzili własne gospodarstwo rolne w Zamościu. Przekazali je synowi, z którym wspólnie zamieszkują. Wychowali troje dzieci (dwóch synów i córkę), doczekali się pięciorga wnuków (wnuczki i czterech wnuków). Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem.
AL info: Barbara Nilek - Urząd Stanu Cywilnego w Karsinie
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze