Reklama

List gończy i nakaz aresztu. Policjanci z Kościerzyny zatrzymali dwóch poszukiwanych

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Obaj mieszkańcy powiatu kościerskiego ukrywali się przed odbyciem zasądzonych kar pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu zostali doprowadzeni do aresztu śledczego.

Na terenie Kościerzyny policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sądy. Funkcjonariusze działali na podstawie listu gończego oraz nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu kościerskiego w wieku 35 i 49 lat.

- Do ich zatrzymania doszło w wyniku działań prowadzonych przez policjantów zajmujących się poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. 35-latek był poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie gróźb karalnych. Po zatrzymaniu został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę - przekazał Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy KPP w Kościerzynie.

Reklama

Policjanci zatrzymali również 49-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. On również został doprowadzony do aresztu śledczego.

Policjanci przypominają, że osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości muszą liczyć się z nieuchronnością zatrzymania i odbyciem zasądzonej kary.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości