Reklama

Konarzyny. Włamanie do domków letniskowych

Środowy wieczór nieznani dotąd sprawcy wybrali sobie na włamania do domków letniskowych i przyczep kempingowych nad jeziorem Drzęszcz w Konarzynach. Obecnie nie wiadomo jeszcze ile wynoszą straty wyrządzone przez wandali. Policja nadal prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

O włamaniach do domków letniskowych oraz przyczep kempingowych nad jeziorem Drzęszcz w Konarzynach poinformowała nas nasza Czytelniczka. Informacje te potwierdza kościerska policja, która w środowy wieczór otrzymała zgłoszenie w tej sprawie od właściciela działek.

- Właściciel terenu nad jeziorem, który dzierżawi działki pod domki holenderskie i przyczepy kempingowe usłyszał hałas i dźwięk wybijanych szyb, więc powiadomił policję. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci, ale z uwagi, że było już ciemno, czynności podjęto dopiero w czwartek rano - informuje p.o. rzecznika prasowego, Anna Troka.

Jak dodaje, funkcjonariusze zastali między innymi powybijane szyby w obiektach. Na razie jednak z uwagi na brak kontaktu z właścicielami poszczególnych domków, trudno szacować dokładne straty i kwalifikować kategorię przestępstwa. Nie wiadomo bowiem, czy wandale zniszczyli tylko mienie, czy także skradli jakieś przedmioty.

Funkcjonariusze nadal prowadzą więc czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Anna Lehmann
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości