Reklama

Jechał krajową 20-tką "na supermana"

Kierowcy poruszający się w niedzielę po drodze krajowej nr 20 od Kościerzyny do Żukowa, mogli natknąć się na dość nietypowy widok. Pasażer vw polo postanowił podczas jazdy opuścić pojazd i podróżować za oknem, trzymając się karoserii.

W niedzielę po południu po drodze krajowej nr 20 od Kościerzyny do Żukowa poruszał się vw polo, którego pasażer postanowił opuścić obręb pojazdu i podróżować dalej trzymając się karoserii.

- Z materiału, który został nam przesłany widać, że kierujący tym pojazdem dopuścił się co najmniej dwóch wykroczeń: nie zastosował się do znaku poziomego p-4, czyli przekroczył linię podwójną ciągłą, jest także kwestia dopuszczenia do niekorzystania przez pasażerów z pasów bezpieczeństwa - mówi Jarosława Krefta, rzecznik kartuskiej policji.

Policja będzie prowadzić w tej sprawie dalsze postępowanie.

- Dopiero wtedy będziemy mogli powiedzieć komu i za co zostaną postawione zarzuty. Wszystko będzie zależało od tłumaczenia kierowcy i świadków - dodaje.

Film z wyczynami pasażera vw polo obejrzeć można w portalu Trojmiasto.pl.

MSz

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieczyslaw kulaszewicz - niezalogowany 2015-07-08 08:24:48

    Chyba słońce odbiera im rozum.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gomesz - niezalogowany 2015-07-07 23:42:45

    co za kretyn, kierowcy powinni się odebrac prawko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    RobinHut - niezalogowany 2015-07-07 17:31:20

    Takich przynajmniej nie szkoda jak się debil zabije ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości