Reklama

Daniel Czapiewski w stanie krytycznym

Znany przedsiębiorca z Szymbarka stracił przytomność i był reanimowany. Obecnie przebywa w szpitalu w Starogardzie Gdańskim. Jest w stanie krytycznym.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że właściciel firmy Danmar został znaleziony nieprzytomny w swoim samochodzie. Służby ratunkowe reanimowały go przez blisko godzinę. Nie odzyskał jednak świadomości. Został przewieziony do szpitala w Starogardzie Gdańskim. Jego stan jest określany jako krytyczny.

Daniel Czapiewski ma 45 lat. Od ponad 20 lat prowadzi firmę Danmar. W Szymbarku stworzył też Centrum Edukacji i Promocji Regionu, które jest znane nie tylko w Polsce, ale również za granicą i rokrocznie odwiedzane przez kilkadziesiąt tysięcy turystów. Na terenie centrum od wielu lat odbywają się Światowy Dzień Sybiraka, Ogólnopolski Zjazd Mikołajów, czy Pomorska Majówka Przedsiębiorców.

Za swoją działalność na rzecz kultury i promocji regionu był wielokrotnie nagradzany. Jest między innymi laureatem Superperły Kaszub. Został też wybrany Człowiekiem Roku 2010.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    KartSzAn - niezalogowany 2013-12-04 22:23:15

    Każdy nad nim się użala, ale prawda jest taka, że nie zawsze był uczciwy. U niego kasa rządziła, gdzie tylko mógł tylko to kasą sprawy załatwiał. Pracowników niestety czasami traktował jak szmaty, BO WIELMOŻNEMU PANU WSZYSTKO MOŻNA BYŁO ZA KASĘ. OD CHWILI GDY BYŁO MI DANE GO POZNAĆ , TO NEGATYWNE BYŁY WRAŻENIA NA JEGO OSOBĘ. Dodane śro, 4 gru 2013, 22:24:41 : P.S. A iloma osobom się naraził ?? Czy ktoś o tym pomyślał w ogóle ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nable - niezalogowany 2013-12-04 01:21:13

    niestety Daniel zmarł dziś ( wczoraj) wieczorem. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    arterial - niezalogowany 2013-12-04 00:59:31

    Fajna fotka :) i ten krawat :rolleyes: BTW tak to już jest jak ktoś o siebie nie dba i nadużywa alkoholu :P Życzę powrotu do zdrowia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości