45-letnia mieszkanka Gdańska odpowie za kradzież, która miała miejsce w jednym z kościerskich sklepów odzieżowych. Kobiecie grozi 5 lat pozbawienia wolności.
Kościerska policja została poinformowana o kradzieży, która miała miejsce w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Kościerzyny.
- Na miejsce tego zdarzenia udał się dzielnicowy, który został poinformowany o kradzieży, która została m.in. zarejestrowana przez sklepowy monitoring. Sprawczyni została ujęta przez pracowników tego sklepu – informuje Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy kościerskiej policji.
Kobieta, którą okazała się 45-letnia mieszkanka Gdańska została zatrzymana przez policjanta. Jak informuje policja, kobieta po wejściu do sklepu miała przymierzać różnego rodzaju ubrania sportowe, a następnie schować je do siatki. Przy wyjściu nie chciała uregulować rachunku. Szacunkowa wartość rzeczy, które miały stać się łupem kobiety, to ponad 1300 zł. Cały towar został zwrócony. Z kolei 45-latka została przewieziona do KPP w Kościerzynie, gdzie usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze