Reklama

40-latek stracił prawo jazdy

Policjanci udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu. 40-letni mieszkaniec powiatu kościerski nie tylko stracił prawo jazdy, ale ze swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Jak informuje p.o. rzecznika kartuskiej komendy, Magdalena Formela o godzinie 6. w Stężycy policjanci zatrzymali do kontroli Citroena Berlingo, za kierownicą którego siedział 40-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 0,8 promila alkoholu.

40-latek stracił prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości