Reklama

Zbigniew Jasiński "upolował" borowika olbrzyma

Kolejny okaz borowika udało się znaleźć w kaszubskich lasach. Tym razem szczęśliwym znalazcą jest Zbigniew Jasiński. Ponadkilogramowego grzyba udało się mu "upolować" w raduńskim lesie.

W kaszubskich lasach nie brak grzybów. A jak informują nasi Czytelnicy można natrafić na prawdziwe okazy. Już nie raz prezentowaliśmy "zdobycze" naszych Czytelników. Teraz nadszedł czas na Zbigniewa Jasińskiego z Dziemian, który w lesie nieopodal Radunia znalazł godnych uwagi rozmiarów borowika.

"Upolowany" okaz ważył 1,15 kg, a średnica jego kapelusza wynosiła 31 cm.

Panu Zbigniewowi gratulujemy udanego grzybobrania a Was zachęcamy do dzielenia się swoimi zdobyczami.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości