Cztery pary będą miały okazję spędzić niesamowitego Sylwestra dzięki sponsorom naszego konkursu. Sprawdź czy szczęście dopisało właśnie Tobie.
Konkurs Sylwestrowy cieszył się ogromną popularnością. Przez kilkanaście dni nasza skrzynka konkursowa znów pękała w szwach. O darmowe bilety na sylwestrowe imprezy zdecydowało się zawalczyć prawie 400 osób.
Jak zwykle, pytania nie sprawiły Wam najmniejszych trudności i znakomita większość wiadomości zawierała poprawne odpowiedzi.
Wśród szczęśliwców znaleźli się:
Pani Adriana z Mściszewic, która zdobyła zaproszenie do Karczmy "U Philiphh"a",
Pan Waldemar z Rębiechowa, któremu udało się zgarnąć wejściówkę do Zajazdu Sobótka w Ręboszewie,
Pani Marlena z Gostkowa, która zdobyła wejściówkę do Gościńca Kaszubskiego w Kartuzach,
Pani Beata z Kościerzyny, która wygrała zaproszenie do Restauracji "Złota Jesień" w Kartuzach.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wspaniałej zabawy. Tych wszystkich, którym tym razem nie udało się zdobyć nagród zachęcamy do dalszej zabawy w kolejnych konkursach, które już niebawem znaleźć będzie można na łamach portalu.
JM
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze