Reklama

Wysin. Mikołaj zamienił sanie na wóz strażacki

W tym roku Świętemu Mikołajowi w sołectwie Wysin pogoda zimowa nie dopisała. Aby jednak dotrzeć zarówno do tych najmłodszych, jak i starszych mieszkańców, zamienił sanie na wóz strażacki i ruszył w podróż po sołectwie.


Wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj wędrował po miejscowości, odwiedzając każdy dom - tak, aby wszyscy mali i duzi zostali obdarowani. Świąteczny radosny nastrój udzielił się wszystkim mieszkańcom, a na buziach dzieci zawitał uśmiech i radość.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie pomoc darczyńców: Sołtysa i Rady Sołeckiej, Radnych Wysina, OSP, KGW, Izb Rolniczych, Banku Spółdzielczego w Skarszewach, Grażyny Balcerzak oraz Sebastiana Posańskiego.

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do Mikołaja - Stanisława Czapiewskiego oraz jego elfów i reniferów.

Michalina Zielińska
oprac. AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości