W tym roku Świętemu Mikołajowi w sołectwie Wysin pogoda zimowa nie dopisała. Aby jednak dotrzeć zarówno do tych najmłodszych, jak i starszych mieszkańców, zamienił sanie na wóz strażacki i ruszył w podróż po sołectwie.
Wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj wędrował po miejscowości, odwiedzając każdy dom - tak, aby wszyscy mali i duzi zostali obdarowani. Świąteczny radosny nastrój udzielił się wszystkim mieszkańcom, a na buziach dzieci zawitał uśmiech i radość.
Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie pomoc darczyńców: Sołtysa i Rady Sołeckiej, Radnych Wysina, OSP, KGW, Izb Rolniczych, Banku Spółdzielczego w Skarszewach, Grażyny Balcerzak oraz Sebastiana Posańskiego.
Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do Mikołaja - Stanisława Czapiewskiego oraz jego elfów i reniferów.
Michalina Zielińska oprac. AL
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze