Reklama

Wieżyca. Groźny wypadek na K20 - siedem osób rannych

Aż siedem osób zostało poszkodowanych w wyniku wypadku, do którego doszło w Wieżycy na trasie Egiertowo - Kościerzyna. Zderzyły się tam trzy pojazdy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13. w Wieżycy na drodze krajowej nr 20.

- Kierujący Oplem Vivaro 19-letni mieszkaniec Gdańska jadąc od strony Kościerzyny na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał do rowu. jadący z przeciwnego kierunku kierujący DAFem 58-letni mężczyzna chcąc uniknąć zdarzenia zjechał na drugi pas ruchu, gdzie zderzył z jadącym z przeciwnego kierunku VW Lupo, którym kierowała 18-letnia mieszanka Gdańska - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Łącznie w wypadku brało udział 10 osób z czego aż siedem (cztery z Volkswagena oraz trzy z samochodu dostawczego) na skutek odniesionych obrażeń przetransportowano do szpitala.

Droga krajowa nr 20 na miejscu zdarzenia jest całkowicie zamknięta, wyznaczono objazdy.

W akcji ratowniczej wzięła udział JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna, OSP Szymbark, OSP Kłobuczyno, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

AL, MSz
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości