Reklama

Wąglikowice. Zderzenie kii z motocyklem - 23-latek w szpitalu

W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Wąglikowicach. Doszło tam do wypadku samochodu osobowego z motocyklem. Kierująca kią wymusiła pierwszeństwo na jednośladzie. Ranny został 23-letni motocyklista. Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w Wąglikowicach. 

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierująca kią 34-letnia kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo na motocyklu. Tym samym doprowadziła do bocznego zderzenia z jednośladem. Kierujący motocyklem 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego został przetransportowany do szpitala - informuje mł. asp. Żaneta Podolska, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. 

Reklama

Jak dodaje, kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a jednoślad nie był dopuszczony do ruchu. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dominik Kędzierski 2023-08-28 14:28:23

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663152419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości