W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Wąglikowicach. Doszło tam do wypadku samochodu osobowego z motocyklem. Kierująca kią wymusiła pierwszeństwo na jednośladzie. Ranny został 23-letni motocyklista. Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu.
Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w Wąglikowicach.
- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierująca kią 34-letnia kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo na motocyklu. Tym samym doprowadziła do bocznego zderzenia z jednośladem. Kierujący motocyklem 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego został przetransportowany do szpitala - informuje mł. asp. Żaneta Podolska, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.
Reklama
Jak dodaje, kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a jednoślad nie był dopuszczony do ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663152419
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663152419