Reklama

To ci dopiero prawdziwek!

18/07/2012 09:55
Tegoroczne lato póki co nie sprzyja miłośnikom plażowania i leniuchowania nad wodą, ale dla grzybiarzy aura jest wymarzona. W okolicznych lasach już teraz można znaleźć wyjątkowe okazy. Sztuka ta udała się m.in. państwu Ewie i Andrzejowi Markowskim z Żukowa, którzy ze spaceru w okolicach Brodnicy Dolnej wrócili z ogromnym wręcz prawdziwkiem.

Grzyb-gigant znaleziony został we wtorek w okolicach Brodnicy Dolnej. Olbrzym rozrósł się do tak słusznych rozmiarów, że doczekał się nawet pamiątkowej fotografii ze szczęśliwymi znalazcami.

Prawdziwek, który trafił na stół państwa Ewy i Andrzeja Markowskich z Żukowa liczył sobie aż 34 cm średnicy.

- Sezon na grzyby można zatem uznać w 100 procentach za rozpoczęty! Życzymy wszystkim grzybiarzom nie mniejszych zdobyczy - napisali do nas szczęśliwi grzybiarze.

Bartek Gruba
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości