Reklama

Szymbark-Kłobuczyno. Jeleń wpadł do ciężarówki i ranił kierowcę

Kierowca ciężarówki trafił do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w sobotni poranek na krajowej 20. Jeleń potrącony przez samochód osobowy, wpadł do kabiny ciężarówki jadącej z naprzeciwka.

Do zdarzenia doszło około godziny 9. na trasie Szymbark - Kłobuczyno. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący toyotą jadąc od Kościerzyny potrącił jelenia. Ten siłą odbicia wpadł do kabiny ciężarówki jadącej z przeciwnego kierunku, raniąc przy tym kierowcę.

Kierujący scanią trafił do szpitala. Kierowca toyoty nie odniósł żadnych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział JRG Kościerzyna, OSP Kłobuczyno i zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Predator - niezalogowany 2015-11-17 10:40:06

    Alu, twoja mądrość powala z nóg nie tylko jelenia ale i człowieka .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    arterial - niezalogowany 2015-11-16 16:48:31

    Wiesz alu mgła była, ciemnawo, a jeleń nie miał kamizelki odblaskowej...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    alu - niezalogowany 2015-11-16 08:59:23

    Szkoda jelenia. Gdyby kierowca Toyoty jechał wolniej to zdążył by się zatrzymać i całej tej tragedii by nie było. Powinien za to odpowiedzieć przed sądem skoro jeździć nie potrafi...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości