Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czytając niektóre opinie myślę, że co niektórzy mają zbyt małą wiedzę na temat opętania i innych dzieł szatana (które w ostatnim czasie bardzo się nasilają). Dzisiaj egzorcyści mają pełne ręce roboty i niestety najczęściej dotyczy to osób, które bagatelizują ten problem, ja wolę być ostrożny w tych kwestiach i unikam symboli związanych z szatanem, oczywiście cała ta reklama może być przypadkowa, a może nie? Tego nie Wiecie. Radzę sięgnąć do lektury światowej rangi egzorcysty tj. Gabriela Amorta pt. "Wyznania egzorcysty", tam można nieco zgłębić temat. Bóg i szatan istnieją, tak jak istnieje dobro i zło, ci którzy nie powontpiewają i wyśmiewają się, muszą tylko poczekać na swoją śmierć, aby się przekonać . Pozdrawiam
@Ewelinchen666: jest dobry jeśli ktoś lubi kozi ser :)
Gdy rozum umiera rodzą się demony. Tyle.
Ciekawe jak smakuje ten szatański ser? Ktoś próbował? Wart swojej ceny? :lol:
oooo rany :lol: :lol: wszyscy wiedzą i jaka sieć chodzi i zapewne wiedzą też ze są promocje często i gęsto właśnie zestawieniem 3 cyfr 3,33; 5,55; 6,66; 2,22; nie mam zielonego pojęcia jaki to ma mieć związek z egzorcyzmem. Zarówno P. Zdzisław jak i pan Ryszard powinni chyba faktycznie puknąć się w czółko. Ile lat już istnieje ta sieć? Kilka, kilkanaście, a może kilkadziesiąt? Zawsze odkąd pamiętam były właśnie takie chwyty reklamowe.
@Ryszard Ochucki: No proszę :lol: Proponuję wykasować z rejestrów medycznych kwestię zaburzeń psychicznych, temat mechanizmów obronnych i może zrezygnujmy też z leczenia psychiatrycznego :D Oddajmy ludzi egzorcystom - najlepiej tym, którzy lubią jak im się bitą śmietanę z kolan zlizuje :/ Druga sprawa w artykule mowa jest o egzorcysTCE - jakim cudem w naszej wierze? Na pewno nie wg prawa kanonicznego. Więc jakiego? KK nie uznaje egzorcystów świeckich, a o kobietach to nawet nie myśli w tej funkcji. I jak? Szatan-egzorcysta się komuś przyplątał ? :D Wracając do tematu. Z psychologi/psychiatrii - dopatrywanie się diabelskiego zestawienia ma źródło w myśleniu magicznym, które jest konsekwencją lęku (strachu), z którego to KK bardzo lubi/Ł korzystać. Na szczęście bardzo powoli zaczyna się to zmieniać. Polecam przystępny artykuł naukowy: czasopisma.viamedica.pl/psy/article/download/29244/23999 Oj! Trzy dziewiątki się w linku pokazują, a może trzy odwrócone szóstki ? :o :lol: Dobra, już nie straszę, bo niektórzy dostaną jakiejś psychozy ;) Z mojej strony to koniec tematu :rolleyes:
Bardzo ciekawy a zarazem śmieszny ten temat :D
Ostatnio jechałem pociągiem w wagonie nr 6, na miejscu 66. Czy mogę pozwać PKP Intercity za poniesione straty? Każdy pociąg ekspresowy ma w swoim składzie wagon nr 6, w każdym wagonie jest też miejsce 66. Każdego dnia co najmniej kilkunastu podróżnych jest narażanych na "wibracje szatańskie". Sprawa dla prokuratury, nie można tak tego zostawić! :lol:
"misiu" jako jedyny ma tu rację. Reszta nie ma na ten temat zielonego pojęcia.
Ty masz misiu z deklem mocno co? jesli np. ktoś ma w dacie urodzenia 3x6 albo 3x7 lub 3x9 to tez jest dziełem szatana?
Czytając niektóre opinie myślę, że co niektórzy mają zbyt małą wiedzę na temat opętania i innych dzieł szatana (które w ostatnim czasie bardzo się nasilają). Dzisiaj egzorcyści mają pełne ręce roboty i niestety najczęściej dotyczy to osób, które bagatelizują ten problem, ja wolę być ostrożny w tych kwestiach i unikam symboli związanych z szatanem, oczywiście cała ta reklama może być przypadkowa, a może nie? Tego nie Wiecie. Radzę sięgnąć do lektury światowej rangi egzorcysty tj. Gabriela Amorta pt. "Wyznania egzorcysty", tam można nieco zgłębić temat. Bóg i szatan istnieją, tak jak istnieje dobro i zło, ci którzy powontpiewają i wyśmiewają się, muszą tylko poczekać na swoją śmierć, aby się przekonać . Pozdrawiam
Jak ludzie mają za dużo czasu, to wymyślają różne dziwne teorie. Swoją drogą chociaż ten franciszkanin w miarę twardo po ziemi stąpa.
@pzl: I pod tym się podpiszę ;) Ludzie nie mają co robić i na siłę wyszukują teorie spiskowe... Żenujące :/
HA HA HA!! A gdzie dopisek "ARTYKUŁ SPONSOROWANY" ???? Bo nie widzę.
belzebub i lucyfer... szatańskie promocje naprawdę nie ma chyba już o czym pisać, wkrótce zaczną śledzić ludzi co przypadkowo mają 666 w numerze rejestracyjnym
Panu Zdzisławowi dedykuję cytat: "Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie żyje tylu idiotów". - Stanisław Lem
dzieki tobie rowniez. masz w tym jakis %?
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: chyba ktoś ma nierówno pod sufitem.... co za pierdoly ludzie wymyślają!! mam w swoim numerze telefonu zestawione cyferki 6 6 6 i jestem z pod znaku koziorożca... znaleźliście antychrysta!! gratulacje!! niech pan Zdzisław z Kartuz puknie się w czółko i dalej niech czyta biblie, a jak gazetki promocyjne się nie podobają to do kosza z nimi, a nie wymyślać niestworzonych rzeczy... aż strach pomyśleć co się dzieje w tych "świętch głowach. mam wrażenie, że ksiądz- pedofil-pedał jest bardziej szatański, niż Ser Kozi za 6,66 zł.
Czytając niektóre opinie myślę, że co niektórzy mają zbyt małą wiedzę na temat opętania i innych dzieł szatana (które w ostatnim czasie bardzo się nasilają). Dzisiaj egzorcyści mają pełne ręce roboty i niestety najczęściej dotyczy to osób, które bagatelizują ten problem, ja wolę być ostrożny w tych kwestiach i unikam symboli związanych z szatanem, oczywiście cała ta reklama może być przypadkowa, a może nie? Tego nie Wiecie. Radzę sięgnąć do lektury światowej rangi egzorcysty tj. Gabriela Amorta pt. "Wyznania egzorcysty", tam można nieco zgłębić temat. Bóg i szatan istnieją, tak jak istnieje dobro i zło, ci którzy nie powontpiewają i wyśmiewają się, muszą tylko poczekać na swoją śmierć, aby się przekonać . Pozdrawiam
@Ewelinchen666: jest dobry jeśli ktoś lubi kozi ser :)
Gdy rozum umiera rodzą się demony. Tyle.