W piątek policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Nowej Wsi Kościerskiej. Kierująca volkswagenem czołowo zderzyła się z mitsubishi, bo przestraszyła się pająka. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W piątek o godz. 21.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Nowa Wieś Kościerska.
- Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-letnia kierująca volkswagenem, na prostym odcinku drogi, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem marki Mitsubishi, którym kierował 65-latek. W wyniku zderzenia 25-latka trafiła do szpitala - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.
Reklama
- Funkcjonariusze zbadali kierujących alkotestem. Oboje byli trzeźwi. Dodatkowo policjanci ustalili, że kierująca vw przestraszyła się pająka, który poruszał się po tapicerce samochodu marki Volkswagen. Kobiecie zatrzymano parado jazdy - dodaje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze