Reklama

Przestraszyła się pająka - spowodowała wypadek

W piątek policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Nowej Wsi Kościerskiej. Kierująca volkswagenem czołowo zderzyła się z mitsubishi, bo przestraszyła się pająka. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W piątek o godz. 21.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Nowa Wieś Kościerska.

- Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-letnia kierująca volkswagenem, na prostym odcinku drogi, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem marki Mitsubishi, którym kierował 65-latek. W wyniku zderzenia 25-latka trafiła do szpitala - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji. 

Reklama

- Funkcjonariusze zbadali kierujących alkotestem. Oboje byli trzeźwi. Dodatkowo policjanci ustalili, że kierująca vw przestraszyła się pająka, który poruszał się po tapicerce samochodu marki Volkswagen. Kobiecie zatrzymano parado jazdy - dodaje. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości