Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w niedzielny poranek na trasie Egiertowo - Nowa Karczma. Samochód lewym bokiem uderzył tam w drzewo.
Służby ratunkowe zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na granicy powiatów kartuskiego i kościerskiego otrzymały tuż przed godziną 8. Jak wynika z uzyskanych przez informacji, kierująca Alfa Romeo 24-letnia kobieta jadąc od strony Egiertowa z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie lewym bokiem pojazdu uderzyła w drzewo.
Poszkodowana 24-latka została przetransportowana do szpitala.
W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego z Kartuz.
Komentarze