Reklama

Połęczyno. Alfa romeo uderzyła w drzewo

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w niedzielny poranek na trasie Egiertowo - Nowa Karczma. Samochód lewym bokiem uderzył tam w drzewo.

Służby ratunkowe zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na granicy powiatów kartuskiego i kościerskiego otrzymały tuż przed godziną 8. Jak wynika z uzyskanych przez informacji, kierująca Alfa Romeo 24-letnia kobieta jadąc od strony Egiertowa z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie lewym bokiem pojazdu uderzyła w drzewo.

Poszkodowana 24-latka została przetransportowana do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego z Kartuz.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości