Reklama

Play zamilkł na kilkadziesiąt minut

18/11/2013 11:20
Klienci sieci Play na kilkadziesiąt minut zostali pozbawieni możliwości wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych. Nie działały też numery alarmowe. Informacje o problemach z korzystaniem z usług tego operatora docierały praktycznie z całej Polski. - Robimy wszystko z naszymi partnerami, aby sytuacja wróciła do normy tak szybko jak to tylko możliwe - zapewniał Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.

Problemy pojawiły się już ok. godz. 10. Początkowo jedynie w południowych rejonach kraju. Z czasem doniesienia o zakłóceniach zaczęli jednak przekazywać także klienci z Wielkopolski, województwa kujawsko-pomorskiego czy okolic Trójmiasta.

Przez kilkadziesiąt minut wielu użytkowników tej sieci nie mogło korzystać ze swoich komórek. Nie działały ani połączenia wychodzące, ani przychodzące. Nie można także było dzwonić na numery alarmowe. Operator szybko uporał się jednak z problemem, przekierowując połączenia z uszkodzonych serwerowni na inne.

BG
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Luiza - niezalogowany 2013-11-18 12:32:04

    Nie ma żadnych problemów z Play, działają zarówno połączenia wychodzące jak i przychodzące i wysyłanie smsów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kam - niezalogowany 2013-11-18 12:25:31

    Wyczerpujący artykuł... Z kolei w ubiegłym tygodniu miałam problem z T-Mobile, a mianowicie przez dwa dni nie było zasięgu. Ktoś też miał taki przypadek?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości