Reklama

Opel wpadł w poślizg i dachował

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w środowy wieczór na trasie Kościerzyna - Stężyca. Kierująca pojazdem najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten wylądował w rowie.

Do zajścia doszło w środę tuż po godzinie 18. na drodze wojewódzkiej na trasie Kościerzyna - Stężyca. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca oplem corsą jadąc od strony Kościerzyny tuż przed Stężycą najprawdopodobniej w wyniku śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez nią samochód dachował, ostatecznie zatrzymując się na boku.

Poszkodowana w zdarzeniu została kobieta, kierująca pojazdem, którą przetransportowano do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Stężyca, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości