Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w środowy wieczór na trasie Kościerzyna - Stężyca. Kierująca pojazdem najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten wylądował w rowie.
Do zajścia doszło w środę tuż po godzinie 18. na drodze wojewódzkiej na trasie Kościerzyna - Stężyca. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca oplem corsą jadąc od strony Kościerzyny tuż przed Stężycą najprawdopodobniej w wyniku śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez nią samochód dachował, ostatecznie zatrzymując się na boku.
Poszkodowana w zdarzeniu została kobieta, kierująca pojazdem, którą przetransportowano do szpitala.
W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Stężyca, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.
Komentarze