Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ciekawa jestem jak tam ulica Kościerska :D
@kartuzy.info: U Ziegerta dach się sam odśnieża - przechodzą śnieg spadł mi na łeb - ino złote gwiazdki widziałam przez kilka sekund :lol::lol:
@kartuzy.info: to może szanowny pan komendant straży zwanej miejską ruszyłby swoje cztery litery i pofatygował sie na spacer po ulicach miasta ciekawe jakie byłyby jego odczucia gdyby nie mógł zejść z chodnika bo dojście do przejścia dla pieszych zasypane proponuję ulicę Majkowskiego i Przy Rzeźni na początek ale jestem pewien że takich kwiatków w mieście będzie więcej wczoraj bagno było na wysokości dworca autobusowego, nie wiem jak dzisiaj wożenie czterech liter w samochodzie jadącym środkiem ulicy sprawy nie załatwia z naszych podatków macie pensyje, pamiętajcie
ciekawa jestem jak tam ulica Kościerska :D
@kartuzy.info: U Ziegerta dach się sam odśnieża - przechodzą śnieg spadł mi na łeb - ino złote gwiazdki widziałam przez kilka sekund :lol::lol:
@kartuzy.info: to może szanowny pan komendant straży zwanej miejską ruszyłby swoje cztery litery i pofatygował sie na spacer po ulicach miasta ciekawe jakie byłyby jego odczucia gdyby nie mógł zejść z chodnika bo dojście do przejścia dla pieszych zasypane proponuję ulicę Majkowskiego i Przy Rzeźni na początek ale jestem pewien że takich kwiatków w mieście będzie więcej wczoraj bagno było na wysokości dworca autobusowego, nie wiem jak dzisiaj wożenie czterech liter w samochodzie jadącym środkiem ulicy sprawy nie załatwia z naszych podatków macie pensyje, pamiętajcie