Reklama

Motocyklista uderzył w drzewo! Trafił do szpitala!

46-letni kierujący motocyklem marki Piaggio trafił do szpitala po wypadku drogowym, do którego doszło dziś rano w miejscowości Chwarzno. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj, 24 czerwca około godziny 7.15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Chwarzno w gminie Stara Kiszewa. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji.

[person:89963]- Po przybyciu funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny, a także przesłuchali świadków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni kierujący motocyklem marki Piaggio z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo - mówi Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy KPP w Kościerzynie.

Reklama

Mężczyzna, mieszkaniec powiatu starogardzkiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Kościerzynie. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Obecnie funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności oraz przyczyn tego wypadku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 10:51
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości