Do kolejnego wypadku doszło w niedzielę na drogach powiatu kościerskiego. Tym razem między Kłobuczynem a Kaliskami kierująca audi 22-latka doprowadziła do zderzenia z dwoma innymi pojazdami. Dwie osoby trafiły do szpitala, a 22-latce zatrzymano prawo jazdy.
Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 20 na trasie między Kłobuczynem a Kaliskami Kościerskimi.
- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca audi 22-letnia kobieta nie zachowała należytych środków ostrożności wskutek czego uderzyła w bok fiata, którym kierował 67-letni mężczyzna, a następnie w poprzedzającego opla, za kierownicą którego siedział 68-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, fiat z kolei wpadł do przydrożnego rowu - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.
Reklama
Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala trafiło dwoje 31-latków - pasażerów fiata. 22-letniej kobiecie zatrzymano prawo jazdy.
Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Dodajmy, że parę godzin wcześniej doszło do tragicznego w skutkach wypadku na trasie Wielki Klincz - Wielki Podleś.
Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11. na trasie Wielki Klincz - Wielki Podleś.
- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca VW Polo 37-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w metalowe barierki, a następnie wypadła z pojazdu. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu tego śmiertelnego wypadku wciąż pracują policjanci pod nadzorem prokuratura i z udziałem biegłego lekarza - informuje asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.
Reklama
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze