Reklama

Inwazja Mikołajów w Stężycy

Pamiątkowe zdjęcie, przemarsz spod amfiteatru do hali sportowej, upominki i słodycze, występy artystyczne, wspólna zabawa, spotkanie z Mikołajem i Śnieżynkami - tak Mikołajki spędzano w Stężycy. Odbył się tam Zjazd Mikołajów, w którym wzięło udział setki mikołajów - małych i dużych - z różnych zakątków Pomorza.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    King Of Snake - niezalogowany 2014-12-07 12:10:27

    ... postanowiłem zabrać dzieciaki na tą inwazję - inwazja to faktycznie była, ale chamstwa dorosłych. Okrzyki w stylu "chodźcie do góry, tam jest wszystko za darmo!" powodujące pęd dziczy po darmowe napoje, pączki i słodycze był czymś, co zaskoczyło mnie na tyle, że chroniąc swoje dzieci przed zadeptaniem zostałem zepchnięty ze schodów i skręciłem nogę. Powiem tylko tyle - bydło... Sama inicjatywa fajna - wójt Stężycy dobrze kombinuje, ale skoro już zorganizował OSP do pilnowania porządku, to niech go pilnują, a pogaduszki po robocie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości