Reklama

Bilety na koncert Edyty Górniak rozdane

Nasz ostatni konkurs, w którym mieliśmy do rozdania trzy podwójne zaproszenia na niedzielny koncert diwy polskiej sceny muzycznej Edyty Górniak, został rozstrzygnięty. Mamy nadzieję, że zwycięzcy na długo zapamiętają wizytę w Ergo Arenie, a my zgodnie z obietnicą prezentujemy najlepsze, naszym zdaniem, uzasadnienia.


- To był niezapomniany wieczór - mnóstwo ludzi, niesamowita atmosfera, profesjonalni tancerze i Edyta Górniak we własnej osobie! Podczas dwugodzinnego koncertu usłyszeliśmy takie przeboje jak "Your high", "To nie ja", "List", "Nie proszę o więcej" czy też najnowszy utwór artystki "Oczyszczenie". Co więcej, zgodnie z zapowiedziami na scenie gościnnie wystąpili Glaca z zespołu "Sweet noise" i Mietek Szcześniak, który zaśpiewał z Edytą niezapomnianą "Dumkę na dwa serca". Niespodziewanie pojawił się również Marek Piekarczyk - legenda polskiego rocka, przedstawiony przez piosenkarkę jako "jedyny Indianin w Polsce". Marek z Edytą wykonali utwór "Co mi Panie dasz?", który pierwszy raz zaprezentowali podczas jednej z bitew w programie The Voice of Poland - opowiada jedna ze zwyciężczyń naszego konkursu, Weronika Fijał.

- Razem z mamą przeżyłyśmy niezapomniane chwile, które z przyjemnością będziemy wspominać. Dawno nie bawiłyśmy się tak fantastycznie. Z całego serca dziękujemy, a całej redakcji życzymy miłego tygodnia - dodaje.

Mamy nadzieję, że pozostali zwycięzcy też bawili się doskonale.

Przypominamy, że aby dać sobie szansę na wygraną trzeba było uzasadnić, dlaczego bilet na koncert Edyty Górniak miał trafić właśnie do Ciebie. Przez kilka dni otrzymaliśmy kilkadziesiąt odpowiedzi. Niestety mogliśmy wybrać tylko trzy osoby, które otrzymały podwójne zaproszenie na niedzielny koncert. Oto one:

Ponieważ moja dziewczyna w piątek ma urodziny i planuje jej się oświadczyć, dlatego jeśli wygram bilety na Edytę Górniak zrobię to w Ergo Arenie. Zawsze chciałem ją zaskoczyć, a myślę że jej ulubiona piosenkarka i oświadczyny, to będzie dla niej szok.
Maciej Tuszyński

Mam teraz jedno małe marzenie. Niedzielny wieczór w Ergo Arenie!
To prawda, nie jestem poetą, ale JESTEM KOBIETĄ.
Mówią WYSTARCZY CHCIEĆ. Ale ja pragnę również mieć!
Poczuć DOTYK energii od Edyty płynącej. NIE PROSZĘ O WIĘCEJ.
Wierzę, że mój wiersz jest coś wart i szczęśliwą nowinę przywieje jesienny KOLOROWY WIATR
Kto gra ten ma, ale może TO NIE JA?
Z gorącymi pozdrowieniami i moimi ulubionymi Edyty piosenkami.

Magdalena Szyszkowska

Światła...dźwięki...ta muzyka...
wszystko już w mej głowie tyka!
3...2...1...odliczanie...
Nadchodzi marzeń spełnianie!
Pytacie dlaczego właśnie ja?
Zaraz wytłumaczę Wam.
Oczy...włosy...ta figura...
Ten koncert to nie byle bzdura!
Wszak wystąpi największa, najzdolniejsza polska diwa,
a kto jak nie ja do niej w imieniu Kaszubów pokiwa?
Kto się uśmiechnie ładnie?
Kto pod sceną zatańczy zgrabnie?
Zaprawdę powiadam Wam:
ostatnio ciągle w smutku trwam...
dlatego właśnie odprężyć się muszę
i niejako oczyścić swą duszę.
Koncert byłby idealnym na to sposobem
i na Waszą dobroć serca dowodem.
Mamę bym na niego zabrała
i za lata opieki nade mną podziękowała;
Razem spędziłybyśmy wieczór miło
i zyskały wspomnienia o jakich się filozofom nie śniło.
Za wysłuchanie z góry dziękuję,
a na decyzję niecierpliwie oczekuję.
Całej redakcji miłego weekendu życzę
i na pozytywne rozpatrzenie mej prośby liczę. :)

Weronika Fijał

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich pozostałych zachęcamy do próbowania szczęścia w kolejnych konkursach.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości