Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wstyd dla kraju,ze nie ma na leczenie chorych dzieci,co to za państwo które nie dba o swoich obywateli,na rozbijanie się po świecie nierobów posłów kasa jest,dla dzieci nie ma..paranoja
Oby więcej takich inicjatyw!
Wstyd dla kraju,ze nie ma na leczenie chorych dzieci,co to za państwo które nie dba o swoich obywateli,na rozbijanie się po świecie nierobów posłów kasa jest,dla dzieci nie ma..paranoja
Oby więcej takich inicjatyw!