Znani lokalnej publiczności Arek i Paweł, a właściwie ich zespół, walczy o miano najlepszego zespołu muzycznego na Pomorzu w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego. Pomóż im wygrać plebiscyt. Zagłosuj na Arka i Pawła!
Zespół Arek i Paweł powstał w 2005roku. Wcześniej muzycy zespołu grywali już wesela, ale z innymi składami. Bardzo dużo pracy muzycznej, imprez itp jest powodem do tego, aby powiedzieć, że zespół jest bardzo rozchwytywany a największą radością dla zespołu jest to, że Pary Młode zmieniają terminy wesel, by dostosować się do wolnego terminu zespołu.
- Ponieważ zagraliśmy tyle wesel, imprez, znacie nas :) to liczymy teraz bardzo na Wasze głosy. Bardzo o to prosimy i już teraz bardzo dziękujemy :) - przekonują Arek i Paweł.
Zespół Muzyczny Arek i Paweł Pawła Orlikowskiego w plebiscycie jest jedynym reprezentantem powiatu kościerskiego. Tym bardziej liczą oni na Wasze głosy, by nie tylko wygrać dla siebie, ale dla całego powiatu.
Aby zagłosować wystarczy zajrzeć tutaj. Dziennie można oddać pięć głosów, korzystając z facebooka każdy głos liczony jest potrójnie.
Głosowanie trwa do 14 listopada.
PAWEŁ ORLIKOWSKI- wokalista, instrumentalista- muzyk. Finalista Kaszubskiego idola 2010, uczestnik programu telewizji TVN - X FACTOR, laureat wielu konkursów muzycznych -ogólnopolskich jak i zagranicznych, założyciel zespołów : Żąkile (nominacja i wyróżnienie nagrody starosty), stypendium w roku 2002 i wyjazd do Francji za osiągnięcia w dziedzinie muzyki, założyciel zespołu Trimens, Orlikowski Band, założyciel wielu kółek muzycznych. Częsty gość mediów. Jego utwory można usłyszeć w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Wielokrotnie nagradzany za promocję regionalną przez wojewodę, starostów.
ARKADIUSZ LIPSKI -swoje pierwsze poczynania z saxofonem rozpoczął w prężnie działającej i rozwijającej się orkiestrze dętej Przyjaźń z Dziemian gdzie połączeniem siły muzyków są muzycy z miejscowości Lipusz- Łubiana- Dziemiany. Dalszą ścieżką kariery było zwiedzanie Polski i Europy z Orkiestrą Reprezentacyjną Straży Granicznej, gdzie Arek służył będąc muzykiem tej orkiestry. Dzisiaj to wspaniałe brzmienie saxofonu możemy usłyszeć w zespole AREK I PAWEŁ, gdzie dwoje ludzi daje wielka eksplozję i rozkosz smaku muzyki.
oprac. Anna Lehmann nadesłane/Paweł Orlikowski
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze